Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Лікарня у Запорізькій області отримала сучасне обладнання
Поделиться

У мелітопольській лікарні будуть обстежувати на сучасному обладнанні

Депутати Запорізької облради об’єднали свої фонди та придбали для мелітопольської лікарні № 2 ендоскопічну стійку вартістю 3,2 мільйона гривень.

Установка універсальна. Це сучасна альтернатива гастроскопу та колоноскопу. З її допомогою можна швидко діагностувати та усунути внутрішню кровотечу у шлунку та кишківнику. Обладнання має монітор, на який виводиться чітке зображення, що дозволяє лікарю виявити навіть наявність пухлини. За словами лікарів, ендоскопічна стійка дуже полегшить їхню роботу.

Такого обладнання у цій лікарні, та взагалі в Мелітополі раніше не було. Воно буде використовуватися для діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту та для невідкладної допомоги.

лікарня

Подивитися на нове сучасне обладнання приїхав і депутат Запорізької облради Олег Буряк. Саме він став ініціатором об’єднання депутатських фондів для закупівлі ендоскопічної стійки для мелітопольської лікарні № 2.

— Вдячний своїм колегам, які відгукнулися, — відмітив Олег Буряк. — Мені вдалося буквально за одну добу зібрати 3,2 мільйона гривень. Насправді, це оперативність і розуміння проблеми й це говорить про високий рівень розуміння, відповідальності певних людей. Андрій Кушніренко вніс 450 тис. грн, Віталій Балицький — 500 тис. грн, Руслан Бойчук — 350 тис. грн, Наталя Михайська — 350 тис. грн, Ігор Черняк — 350 тис. грн, Ігор Жердєв — 350 тис. грн, Олег Буряк — 500 тис. грн, Віталій Литовка — 350 тис. Грн.

У лікарні ж таке старе обладнання, що на ньому ще стоїть знак ЛОМа— Ленінградського оптико-механічного заводу. Ленінград перейменували в Санкт-Петербург у вересні 1991 року. Коментарі зайві.

— Підвищується рівень кваліфікації наших лікарів, вони переходять від допотопних способів і методів лікування, — каже Олег Буряк. — У мене немає питань до самих лікарів. Але на тому  обладнанні, на якому вони змушені були працювати, їх якість і кваліфікація не виявлялися.

У кожного депутата Запорізької облради є фонд у розмірі 1 мільйона гривень, який вони можуть розподіляти на матеріальну допомогу та на розвиток інфраструктури. За словами Олега Буряка, завдяки фондам депутати можуть розв’язувати нагальні питання жителів територій.

— Нехай за депутатами йдуть їхні справи, а не їх слова, — вважає він.

Вже невдовзі лікарня повністю відкриється, а мелітопольці зможуть отримати якісну допомогу на сучасному обладнанні.

Читайте також: Известного музыканта выписали после тяжелой болезни из клиники в Запорожской области.

Фото ТК «МТВ-ПЛЮС»


Комментарии читателей