Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Свiт, Україна
Леонардо ді Капріо пожертвував для України 10 мільйонів доларів
Поделиться

Мати майбутньої зірки народилась  у бомбосховищі під час авіанальоту

Леонардо ді Капріо пожертвував на потреби Збройних сил України рекордні 10 мільйонів доларів – поки це найбільша сума серед озвучених благодійниками. Як передає Укрінформ, про це повідомляє GSA News.

«Голлівудська суперзірка, який прославився своєю роллю в популярному фільмі «Титанік», Леонардо Ді Капріо, перерахував українському уряду 10 мільйонів доларів, оскільки триває війна між росією та Україною. Імовірно, величезні пожертви призначені для підтримки військових зусиль, а також гуманітарних зусиль всередині країни», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Ді Капріо, який має українське коріння через свою бабусю по материнській лінії, рішуче засудив російське вторгнення в Україну.

Бабуся Леонардо Ді Капріо Олена Смирнова (1915-2008) жила в Одесі. Вона емігрувала до Німеччини з батьками після Жовтневої революції, де потім вийшла заміж за німця Вільгельма Інденбіркена. Другу світову дід та бабуся Леонардо пережили у Німеччині. Олена Смирнова — тоді вже Хелен Инденбиркен, народила маму майбутньої зірки у 1943 році у бомбосховищі під час авіанальоту. Тож актор знає про жахіття війни безпосередньо від бабусі та мами.

Таким чином Леонардо Ді Капріо приєднався до величезної кількості інших знаменитостей по всьому світу. Як писала «Індустріалка», актори Ештон Кутчер та Міла Куніс ведуть збір грошей для підтримки українців на GoFundMe — самі жертвують 3 мільйони доларів.

«Індустріалка» писала, що у соцмережах зірки з різних країн світу підтримують Україну. А відомі художники різних країн малюють як Росія напала на Україну.

Читайте також: В каких библиотеках Запорожья открыли пункты приема помощи.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей