Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Кумедні папуги та волохаті павуки: на запорізькому меткомбінаті з'явилися незвичайні мешканці
Поделиться

На комбінаті “Запоріжсталь” оселилася пара папуг-нерозлучників та павуки-птахоїди

Папуги, хлопчик і дівчинка, живуть в адміністративному корпусі цеху холодної прокатки №1 і дарують гарний настрій співробітникам підприємства.

папуги

— Коли у нас з’явилися папуги, мені запропонували за ними доглядати. У мене раніше були папуги, я знаю, як з ними поводитися, тому погодився. Годую їх, прибираю, приношу ласощі. За характером птахи дуже різні. Дівчинка (зеленого кольору) спокійна, а хлопчик (жовтий) справжній хуліган. Добре, коли є такий куточок живої природи. Наші співробітники часто підходять до клітки, спостерігають за птахами. Це піднімає настрій, — поділився співробітник цеху холодної прокатки №1 Дмитро Ткачук.

папуги

Ще більш незвичайні мешканці оселилися в доменному цеху. Тут, в кімнаті, де знаходиться пульт управління доменною піччю №3, живуть два волохатих павука-птахоїда.

павук

— Павучки у нас живуть уже близько трьох місяців, їх приніс газівник, який у нас працює. Він вдома займається ними, вирішив і сюди принести парочку. Він доглядає за ними, годує комахами. Незважаючи на те, що це така екзотика, всі ми добре відреагували на появу павучків. Спостерігаємо за ними, вони піднімають настрій, — розповів майстер доменної печі Максим Чечель.

павук

Є на комбінаті «Запоріжсталь» також інші тварини. Це кролики, бабаки, павичі, поні і навіть страуси. Всі вони живуть в живому куточку в управлінні залізничного транспорту комбінату і радують не тільки співробітників підприємства, а й учасників індустріальних екскурсій, які приїжджають на комбінат.

Читайте також: Как в зоопарке Запорожской области животные встретили снег — фото, видеоКомментарии читателей