Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Константин Брыль остается в Запорожье
Поделиться

Константин Брыль будет находиться в Запорожье до конца недели

Константин Брыль попал в число 13 губернаторов, которых Президент Владимир Зеленский уволил в связи с истечением срока полномочий Президента Украины 11 июня 2019 года.

Брыль Константин

Соответствующее представление на увольнение председателей облгосадминистраций Кабмин подал в начале июня.

Как сообщала «Индустриалка», сегодня Константин Брыль на пленарном заседании сессии Запорожского областного совета поблагодарил свою команду, работников облгосадминистрации, депутатов всех уровней и руководителей правоохранительных структур за совместную работу.

 коллегия ОГА

Второй раз за день Константин Иванович благодарил работников облгосадминистрации, глав районных государственных администраций и руководителей различных структур на коллегии облгосадминистрации.

Життя продовжується, а ми не маємо зупинятись. І жодні політичні зміни в країні не мають знищити ті надбання, яких ми разом з вами досягли за 4 роки, — отметил Константин Брыль. — Іноді ми приймали дуже не прості рішення, як показав час, більшість з них були правильними. Приємно, що весь цей час влада мала справді людяне обличчя і працювала на благо запоріжців.

коллегия ОГА

Ми з вами разом зробили чимало і маю надію, що на цьому ви не зупинитесь. Головне, щоб різкі зміни політичного вектора не знищили децентралізацію.

Мають працювати й інші напрямки. Роботу не можна припиняти і я хочу побачити завершення інвестиційних проєктів, які ми з вами допомогли запровадити на території Запорізького регіону. А це й «НІБУЛОН», й ДТЕК, й міжнародний аеропорт. Ми не маємо зменшувати темпів та якості в питанні ремонту автодоріг та інших галузях.

Хочу нагадати, що бюджет розвитку Запорізької області був меншим за Дніпропетровський. Та, мабуть, завжди існуватимуть люди, які намагатимуться нівелювати нашу роботу порівнюючи фінансування Запорізького краю з бюджетом Ньйю-Йорка.

коллегия ОГА

Я вдячний всім, хто працював пліч-о-пліч, не допускав корупційних складових, а якщо ми бачили подібні прояви — робили миттєві висновки.

Я дякую всім однодумцям і хочу сказати, що Запорізька область стала для мене рідною. Тож, де б я не був, я обов’язково пам’ятатиму про Запорізький край та місцевих людей, — пообещал Константин Брыль.

Брыль Похвальский

Константин Брыль также вручил награды жителям Запорожской области от Кабмина, которые в последнее время поступили в облгосадминистрацию, и Запорожской ОГА.

Коллегию, в повестке дня которой значились два вопроса — об организации оздоровления детей летом 2019 года в Запорожской области и о состоянии гражданской защиты по Запорожской области — проводила и.о. председателя ЗОГА Элла Слепян.

Но Константин Брыль, как выяснила «Индустриалка», до конца недели будет находиться в Запорожье, на своем рабочем месте.

Згідно з постановою Кабміну до суботи я ще знаходжусь на посаді, — рассказал Константин Иванович. — Тому що є багато документів, які треба передати, зокрема по “секретці”. Повноваження треба передати в законний спосіб.  Тому я до суботи ще підписую розпорядження та інші документи.

Це процедура, а не тому що я тримаюся за посаду. На цій посаді неможливо встати і піти!

Я дуже радий, що виконувати обов”язки голови ОДА призначили Еллу Валеріївну Слепян. Вона в темі, всі питання знає, тим більш, що вона курирувала економічний блок.

На наступному тижні  приїду в Запоріжжя вирішити побутові проблеми. Запорізьку землю не хочу кидати!

Читайте также: Экс-председатель Запорожской ОГА поблагодарил всех и ушел


Комментарии читателей