Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Комбінат "Запоріжсталь" визнали найкращим серед підприємств Метінвесту з реалізації програми "Робочий побут"
Поделиться

На «Запоріжсталі» регулярно оновлюють об’єкти робочого побуту

Щорічно Група Метінвест проводить атестацію загальної корпоративної програми «Робочий побут», завданням якої є покращення побутових умов для працівників підприємств Групи. Аби визначити підприємства з найкращими побутовими умовами, їх оцінюють за чотирма критеріями: фінансовим, соціальним, іміджевим і корпоративним. Під перевірку потрапляє санітарний стан об’єктів, зовнішній вигляд фасадів будівель та прилеглих до нього доріг і алей. Крім цього, Метінвест оцінює дбайливе ставлення співробітників до оновлених побутових об’єктів та раціональність використання бюджету.

За підсумками 2020 року найкращим з реалізації програми «Робочий побут» серед металургійних підприємств Групи Метінвест став комбінат «Запоріжсталь». За це підприємство отримало соціальний атестат найвищого ґатунку та грошовий сертифікат для подальшого поліпшення побуту співробітників. Нагороду генеральному директору ПАТ «Запоріжсталь» Олександру Мироненку на честь Дня металурга вручив директор зі сталого розвитку та взаємодії з колективом Групи Метінвест Олексій Комлик.

побут

Станом на 2020 рік на «Запоріжсталі» капітально відремонтовані 64% побутових приміщень. Ними щодня користуються близько 7 тис. співробітників. Як зазначає генеральний директор ПАТ «Запорожісталь» Олександр Мироненко, на досягнутому підприємство зупинятися не буде, а оновлення об’єктів робочого побуту буде активно продовжуватися і в цьому році.

Протягом багатьох років комбінат «Запоріжсталь» поступово реалізує програму з покращення робочого побуту. За результатами 2020 року ми стали кращими серед металургійних активів Групи Метінвест. У 2021 році ми не плануємо зупинятися на досягнутому, в нас вже заплановані масштабні заходи в рамках програми «Робочий побут». Загалом буде відремонтовано близько 2 тисяч квадратних метрів побутових приміщень в трьох структурних підрозділах комбінату. А ця нагорода, яку ми отримали, допоможе нам запланувати додаткові ремонти приміщень. Це дозволить нам зробити побутові приміщення сучаснішими та комфортнішими, — розповів Олександр Мироненко.

побут

Від Групи Метінвест комбінат «Запоріжсталь» отримав грошовий сертифікат в розмірі 529 тис. 800 гривень для подальшого поліпшення побуту співробітників.

Серед інших запорізьких підприємств Групи Метінвест відзнаку за реалізацію програми «Робочий побут» отримав і ПрАТ «Запоріжкокс». Підприємство також отримало соціальний атестат найвищого ґатунку та грошовий сертифікат у розмірі 36 тис. 450 гривень.

побут

До відремонтованих приміщень працівники ставляться дбайливо

Відновлення об’єктів робочого побуту на «Запоріжсталі» відбувається поступово, аби працівники всіх цехів могли перебувати у зручних умовах поза виробничими ділянками. Щоб люди могли з комфортом підготуватися до зміни, у адміністративно-побутових приміщеннях цехів облаштували сучасні роздягальні, душові кімнати, туалети, приміщення для сушіння одягу тощо.

побут

побут

Одним із останніх об’єктів робочого побуту, який відремонтували на комбінаті, — душові кімнати мартенівського цеху. Тут зробили капітальний ремонт приміщення, оновили комунікації, встановили нові шафки для одягу, сантехніку, облаштували нові душові кабінки. Для дотримання гігієни у вільному доступі тут є антисептики, засоби для очищення шкіри та кулер з питною водою.

побут

побут

Самі працівники дуже позитивно оцінюють ремонти побутових приміщень та дбайливо ставляться до всіх речей.

— По-перше, мені подобається інтер’єр наших роздягалень та душових. Вони виконані у приємних корпоративних кольорах. По-друге, оновилися всі меблі. Шафки для одягу стали більш місткими, а біля них є невеличкі лавки для зручності. Коли приходиш сюди перед чи після зміни, аж око радіє, все чисто, акуратно. А взагалі дуже приємно, що про нас піклується керівництво, створюючи, без перебільшення, європейські умови, — поділився враженнями слюсар-ремонтник мартенівського цеху ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Бахтін.

побут

Нагадаємо, що у 2021 році Групі Метінвест, до складу якої входить комбінат «Запоріжсталь», виповнюється 15 років. За ці роки компанія зарекомендувала себе як соціально відповідальний бізнес, який успішно реалізує програми підтримки своїх працівників.

Читайте також: У Запоріжжі найкращим металургам України, Італії та Болгарії вручили «Золоті зірки» – фото

Фото автора та пресс-служби «Запоріжсталі»


Комментарии читателей