Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Комбінат "Запоріжсталь" прикрасили чарівними новорічними декораціями — фото
Поделиться

Працівникам «Запоріжсталі» створюють новорічний настрій

Працівники комбінату «Запоріжсталь» створили на підприємстві новорічну атмосферу. Основні прохідні та всі цехи заводу прикрасили чарівними новорічними декораціями.

запоріжсталь

Через карантин та пандемію коронавірусу святкових заходів на «Запоріжсталі» не буде. Для безпеки працівників на підприємстві уникають масових скупчень. Але відчути новорічний настрій на своєму робочому місті хочуть всі металурги. Тому молодь «Запоріжсталі» ініціювала встановлення святкових декорацій.

запоріжсталь

запоріжсталь

— Наближаються новорічні свята, тому всі ми хочемо створити святкову атмосферу на своїх робочих місцях. Так як організовувати масові заходи заборонено, молодь комбінату вирішила святково прикрасити головні прохідні. Керівництво підтримало нашу ініціативу, і на цьому тижні ми розпочали монтаж новорічних декорацій. Після Дня Святого Миколая наші прохідні засяяли красивими вогниками. Сподіваюся, що новорічний настрій нам вдалося створити, — зазначив провідний фахівець із взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма.

запоріжсталь

Прохідні тепер виглядають справді казково. На вході встановили великі арки зі штучної хвої. Їх прикрасили скляними та різнокольоровими іграшками, бантиками, гілочками калини.

запоріжсталь

запоріжсталь

А в приміщенні прохідної все мерехтить яскравими вогниками. На стінах та стелі розвісили гірлянди, кульки та різнокольоровий дощик. Особливої атмосфери додають красиві фігурки оленя та Діда Мороза.

запоріжсталь

запоріжсталь

Зазначимо, що на комбінаті прикрасили не лише прохідні, а й цехи. В кожному з них встановили новорічні ялинки. Прикрашали їх члени молодіжної організації «Запоріжсталі».

запоріжсталь

Працівники цехів дуже радіють, що на їхніх робочих місцях тепер є новорічний декор. Вони говорять, що це і настрій піднімає, і додає краси.

— Новорічних свят ми дуже чекаємо. Завдяки керівництву комбінату ми отримали дуже гарну ялинку, яка радує нас кожного робочого дня. Окрім цього, наш колектив брав участь у конкурсі на кращу іграшку і прикрашав велику ялинку в цеху. Ми дуже радіємо, що на наше підприємство прийшло свято та новорічний настрій, — поділилася емоціями електромонтер з ремонту і обслуговування обладнання цеху холодної прокатки №1 Анна Муравйова.

запоріжсталь

Найвищу ялинку на комбінаті «Запоріжсталь» встановили в цеху холодної прокатки №1. Її висота — 5 метрів. А прикрасили ялинку іграшками ручної роботи.

запоріжсталь

Створили новорічну атмосферу і на центральній прохідній «Запоріжкоксу». Там встановили красиву пухнасту ялинку, фігурки оленя та полярних ведмедів. А на стелю почепили різнокольорові гірлянди, золотисті зірочки та кульки.

запоріжсталь

запоріжсталь

Читайте також: У Запоріжжі діти знайшли під ялинкою солодкі подарунки — фото

Фото автораКомментарии читателей