Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Здоровье, Коронавирус
Комбінат "Запоріжсталь" передав запорізькій лікарні засоби для захисту від СOVID-19
Поделиться

У складній обстановці з СOVID-19 комбінат «Запоріжсталь» продовжує підтримувати лікарні Запоріжжя

Ситуація із захворюваністю СOVID — 19 в країні та в нашому місті продовжує погіршуватися. Коронавірусні хворі продовжують заповнювати лікарняні ліжка. Маски залишаються одним з ефективних засобів захисту і профілактики.

5 тисяч захисних масок і 90 літрів антисептика передав комбінат «Запоріжсталь»міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги № 5 для захисту від СOVID-19.

— Ми, як соціально відповідальний бізнес не могли залишитися осторонь із ситуацією із захворюваністю СOVID-19, яка склалася в Україні та в Запоріжжі, — зазначив директор із закупівель ПАТ «Запоріжсталь» Євген Авджі. — Зараз наші медики фактично знаходяться на передовій, борючись за життя і здоров’я людей. І при цьому самі потребують підтримки, яку ми продовжуємо оперативно надавати нашим лікарням. Днями 5-та міська лікарня Запоріжжя додатково відкрила відділення для хворих СOVID-19. Фонд Ріната Ахметова, комбінат» Запоріжсталь», Група Метінвест оперативно передали апарати штучної вентиляції легенів. І додатково для захисту наших медиків ми передали засоби індивідуального захисту та дезінфекції.

— Ми по суті переходимо в режим ковідного госпіталю і маски нам дуже необхідні, — говорить заступник директора з хірургічного розділу роботи 5-ї міської лікарні Олег Великий. — Зараз ми концентруємо хворих у відділенні торакальної хірургії та інтенсивної терапії. «Запоріжсталь», Група Метінвест передали нам два апарати ШВЛ, безкоштовно передають кисень, а наразі ми отримали 90 літрів дезінфекційного розчину та 5000 масок. Це вкрай важлива та нагальна допомога у такий скрутний час.Комментарии читателей