Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Военное положение, Запоріжжя
Командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав Запорізьку область
Поделиться

Командувач сил оборони Сергій Наєв відвідав підрозділи, що боронять позиції неподалік Запоріжжя

Командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв побував з робочим візитом у підрозділах, що боронять позиції неподалік Запоріжжя. Він поспілкувався з українськими захисниками, обговоривши поточний стан справ на цій ділянці фронту. Крім цього, він ознайомився з побутом військовослужбовців та допоміг у розв’язані нагальних проблем.

– Обстановка у північно-східній та південно-східній операційних районах залишається напруженою, але контрольованою. Ворог щодня та щоночі атакує наші позиції, однак українські захисники дають гідну відсіч, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв

Він додав, що противник наносить ракетні й бомбові удари по населених пунктах, здійснює їх обстріл із важкого озброєння. Й подякував захисникам за сміливість, хоробрість відвагу та майстерність.

-Ми продовжуємо посилювати оборону та виконувати завдання із захисту держави, – підкреслив Сергій Наєв.

Командувач також подякував волонтерам та небайдужим громадянам, які займаються доставкою необхідної гуманітарної допомоги. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Як повідомляв речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник Збройних сил України Іван Арєф’єв, обстановка у нашій області  – без істотних змін. Станом на вечір 9 квітня та ранок 10 квітня підрозділи Сил оборони Запорізького краю знищили 17 окупантів, 1 танк, 1 бойову броньовану машину, 5 автомобілів та три 122-мм гаубиці Д-30, станцію радіоелектронної боротьби. Окрім того, підрозділи Запорізької окремої бригади територіальної оборони у взаємодії з іншим підрозділом ЗСУ знищили танк Т-72 та автомобіль ремонту бронетехніки МТО-80 окупаційних військ південніше села Малинівка. Детальніше читайте тут.

Також Генеральний штаб Збройних Сил України оприлюднив свіжі дані про втрати ворога з початку війни.

Читайте також: Чи безпечний рівень радіації у Запорізькій області.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей