Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я
Командир Запорізького військового госпіталю звернеться до суду щодо звільнення з посади
Поделиться

Підполковник у судовому порядку оскаржить звільнення з посади командира госпіталю

Підполковник медичної служби ЗСУ Віктор Писанко оскаржить у суді рішення командування щодо звільнення його з посади командира Запорізького військового госпіталю. Про це Віктор Вікторович повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Таке рішення офіцер ухвалив після наради керівного складу Медичних сил під головуванням заступника Головнокомандувача ЗСУ генерала Євгена Мойсюка. Під час зборів обговорювалась ситуація щодо звільнення Віктора Писанка з посади командира Запорізького військового госпіталю, який очолив шпиталь лише за кілька тижнів до початку повномасштабного військового вторгнення росії на територію України.

Підполковник у судовому порядку оскаржить звільнення з посади командира госпіталю

«Тяжко коментувати те, що сьогодні відбулось. Збір керівного складу медичної служби плавно перейшов в публічні звинувачення. Все б нічого, але керівником даного дійства був колишній комбат 1 бату 25 Бр Мойсюк. Як колишній начмед 25 бригади в з 2012 по 2016 рік був «приємно» здивований рівнем постановки питання, — зазначив Віктор Писанко. — Діалог на рівні я начальник ти дурень. Сумно. Погрози зі сторони генерала на адресу офіцера, що встав на мій захист Дмитра Пилипця — це новий рівень управління. Не бачу іншого варіанту захисту себе, як офіцера, окрім звернення до суду».

Окремий рівень цинізму, за словами офіцера, — це призначення, котре генерується: «з посади командира військової частини (підполковник) на посаду відділу в Харків (підполковник) з вищим тарифним розрядом».

Колега Віктора Писанка — заступник командира 71-го військового мобільного госпіталю майор Дмитро Пилипець за підсумками засідання резюмував так:

«Жодних рішень під час наради прийнято не було. Будемо спостерігати за наслідками. Війна демонструє, хто чого вартий. Очевидним є те, що публічність висвітлення проблем та спроможність захищати правду, не зважаючи на чини та посади, лякає військово-політичне керівництво.

Армія та суспільство воюють з зовнішнім ворогом не лише за збереження нашого народу та державності. Наша держава, Армія та військова медицина зокрема, позбудуться совєтських практик, неефективності, приниження та рабської запопадливості. І військовий стан – не є аргументом для непроведення необхідних дій.

Навпаки, саме зараз – найоптимальніший час для швидких та докорінних змін нашої країни! Зокрема це стосується прибирання з посад керівників, які саботують досягнення найкращих результатів в своїй галузі.

Ніхто не зупинить ідею, час якої настав! Світло завжди перемагає темряву та оману!»

Варто зазначити, що Віктор Писанко — колишній начальник медичної служби 25-ї окремої аеромобільної бригади, у складі якої з 2014 до 2016 року служив у зоні проведення АТО. Після поранення виконував завдання у складі міжнародної місії НАТО у Косові. Потім служив у складі Українського миротворчого контингенту у складі місії ООН у Демократичній Республіці Конго.

Підполковник у судовому порядку оскаржить звільнення з посади командира госпіталю

За кілька місяців командування Запорізьким військовим госпіталем офіцер зміг кардинально змінити роботу медзакладу на краще. Пацієнти мають змогу отримувати широкий спектр медичної допомоги від висококваліфікованих фахівців госпіталю.

Організація медичної допомоги у шпиталі вийшла на абсолютно новий, вищий рівень. Наразі відновлюється старий корпус госпіталю, який роками був занедбаний. Тут роблять ремонт, аби розширити можливості шпиталю для лікування наших військових.

Завдяки зусиллям Віктора Писанка медзаклад підтримують волонтери з усіх куточків України та з-за кордону. У госпіталі з’явилося не лише медичне обладнання, необхідне для надання високоякісної допомоги пораненим захисникам, а й потужний колектив фахівців — не лише військових, а й цивільних. Усі медики підтримують свого командира та завзято виступають проти його звільнення з посади.

Як повідомляла «Індустріалка», у Запоріжжі на захист звільненого начальника військового госпіталю стали лікарі, волонтери і військові. Запоріжці звернулися до Головнокомандувача ЗСУ з проханням повернути на посаду начальника Запорізького військового госпіталю.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей