Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Коли запорізькі абітурієнти здаватимуть національний мультитест
Поделиться

Коли проходитиме національний мультипредметний тест для вступників у вищі

У цьому році вступники до вищих навчальних закладів, замість традиційного ЗНО, проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Він проводитиметься у комп’ютерному форматі. До складу тесту входитимуть завдання з історії України, української мови, математики. Про це майбутнім абітурієнтам нагадав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. Та розповів коли й що треба робити.

Тестування проходитиме в три сесії:

 • основна: 18 липня-10 серпня
 • додаткова: 16–20 серпня
 • спеціальна: 12–16 вересня.

Якщо протягом основного періоду реєстрації ви змогли створити реєстраційну картку учасника ЗНО, то ви є потенційним учасником національного мультипредметного тесту.

У цьому випадку для того, щоб взяти участь в НМТ вам потрібно:

 • з 20 травня до 7 червня на своїй Інформаційній сторінці обов’язково підтвердити бажання проходити тест;
 • обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту у якому (або поблизу з яким) перебуватимете у період проведення тесту;
 • з 21 червня до 7 липня обов’язково уточнити місце свого перебування під час проведення тесту.

Випускники, які у визначений період не підтвердять свою участь у тестуванні, не зможуть взяти у ньому участь.

Зверніть увагу:

 • якщо ви не мали можливості вчасно зареєструватися для участі в НМТ, то зможете це ще зробити з 10 до 20 червня. Потім ви повинні будете 8-12 липня на своїй Інформаційній сторінці підтвердити бажання проходити тест для участі у додатковій сесії тестування
 • якщо ви не матимете можливості під час основної сесії прибути до тимчасових екзаменаційних центрів, то зможете пройти тестування під час додаткової або спеціальної сесії. Для цього необхідно подати заявку — 1-10 серпня для участі в додатковій сесії, 1-7 вересня – для участі у спеціальній сесії.
 • до 12 липня для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх Інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тесту
 • учасники інших сесій НМТ зможуть дізнатися про дату, час і місце проведення тестування відповідно до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія)
 • інформація про результати основної сесії тестування буде розміщена на Інформаційних сторінках учасників до 12 серпня, додаткової сесії – до 21 серпня, спеціальної – до 19 вересня.

До речі, у Запорізькій області наразі понад 5 тисяч вступників виявили бажання скласти національний мультипредметний тест.

Куди дзвонити, якщо учасник НМТ ЗНО не має даних для входу на свою Інформаційну сторінку та куди звертатися по іншим запитанням по національному мультипредметному тесту читайте тут.

«Індустріалка» писала, що запорізькі випускники можуть побачити, як виглядає демонстраційний тест для вступу до вишів.

Безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту стартують 12 травня. З розкладом вебінарів можна ознайомитись за посиланням. Переглядати записи можна буде на платформі.

Нагадаємо, прийом документів у виші від вступників розпочнеться 29 липня.

Читайте також: Що треба знати запорізьким вступникам про тестування.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей