Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура
Коли в Запоріжжі відкриються заклади культури
Поделиться

Запорізькі заклади культури можуть відкритися вже наступного тижня

З 10 червня Україна перейшла до чергового етапу послаблення карантину. Дозволили проведення культурно-мистецьких заходів, відкриття готелів і баз відпочинку. Незважаючи на це, біліьшість запорізьких закладів культури ще не відкрилися: готуються і чекають дозволу від місцевої влади.

При цьому працювати театри, кінотеатри і палаци культури будуть з обмеженнями. Це обов’язковий температурний скринінг співробітникам, наявність антисептиків та дотримання соціальної дистанції.

Під час проведення культурно-мистецьких заходів відвідувачі обов’язково повинні бути в захисних масках. Якщо захід передбачає сидіння в кріслах, то відстань між ними має бути мінімум 1,5 метра. Сидіти люди повинні в шаховому порядку.

Про те, коли в Запоріжжі можуть відкритися установи культури, розповів депутат Запорізької міської ради, директор ПК металургів Микола Володьков.

— Сьогодні ми виходимо з карантину поступово, поетапно, за рішенням уряду і нашої запорізької влади. З 10 червня дозволили працювати установам культури, але з обмеженнями: дотримання дистанції, температурний скринінг, носіння масок та іншими. Наші заклади культури практично готові до початку роботи. Імовірно, 15 червня, якщо не буде ускладнень, палацам культури дадуть дозвіл працювати, — сказав Микола Володьков.

Читайте також: У головній бібліотеці Запорізької області був аншлаг


Комментарии читателей