Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Колективний договір "Запоріжсталі" визнали найкращим серед промислових підприємств України
Поделиться

Федерація профспілок України підбила підсумки за 2020 рік

У Запорізькій обласній раді професійних спілок нагородили переможців всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір за 2019-2020 роки. Переможцем у номінації «Кращий колективний договір у виробничій сфері» став комбінат «Запоріжсталь». Основні критерії, які враховувалися при виборі переможця, — виробництво, соціальний пакет, рівень заробітної плати, охорона праці і здоров’я співробітників.

За перемогу в конкурсі колектив «Запоріжсталі» отримав диплом та пам’ятний знак. Їх вручили начальнику відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь» Володимиру Рибачонку та першому заступнику голови профспілкового комітету ПАТ «Запоріжсталь» Володимиру Максаку.

колективний договір

колективний договір

Нагорода за кращий колективний договір серед промислових підприємств України — це заслужена оцінка труда всього 10-тисячного колективу комбінату «Запоріжсталь». Попри складну економічну ситуацію, пов’язану з пандемією, комбінату вдалося виконати всі соціальні гарантії колективного договору по заробітній платі, медичному страхуванню, розвитку персоналу, оздоровленню та підтримці ветеранів. Заробітна плата одного працівника лише за перше півріччя поточного року зросла на 6,7% і складає, в середньому, 23 384 гривні. На комбінаті успішно розроблений та працює індивідуальний соцпакет «Мій вибір». Бюджет проєкту складає більше 70 мільйонів гривень. Охоплення персоналу проєктом складає більше 95%, — розповів начальник відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Рибачонок.

колективний договір

Зазначимо, що запорізькі підприємства Групи Метінвест, до яких входить ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжкокс», ПрАТ «Запоріжвогнетрив» та Запорізький ливарно-механічний завод, традиційно посідають перші місця і в обласному рейтингу найкращих колективних договорів. Щорічно на підприємствах у повному обсязі виконуються всі соціальні гарантії, закріплені в колективних договорах. У переліку виконаних заходів – організація комфортних умов робочого побуту та безпечних умов праці, забезпечення якісного медобслуговування та страхування, організація спортивно-оздоровчої та культурно-масової роботи, матеріальна допомога працівникам та ветеранам.

Читайте також: Дітям співробітників запорізького підприємства передали новорічні подарунки — фото


Комментарии читателей