Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Колаборанти погрожують власникам баз відпочинку у Кирилівці націоналізацією
Поделиться

Від власників баз відпочинку на Азовському узбережжі вимагають працювати з російськими установами

Окупанти за допомогою місцевих колаборантів намагаються взяти під контроль сферу відпочинку у Запорізькій області. Зокрема, у бізнесменів з Кирилівки вимагають надати документи, зареєструватися в міграційній службі рф та відкривати рахунки у російських банках.

В Кирилівці наразі розпал курортного сезону та пляжі і бази відпочинку пустують. Причина в активних бойових діях, які точаться на сході та півдні України. У самому селищі наразі тихо, активність проявляють лише місцеві колаборанти. Днями вони організували зустріч з власниками баз відпочинку та фермерами. Головна вимога, яку оголосив самопроголошений керівник Мелітопольської районної адміністрації Андрій Сигута, надати документи, що підтверджують право власності на будівлі чи землю. Без цього їх погрожують націоналізувати.

бази відпочинку

Крім того, за даними пропагандистських телеграм-каналів, підприємцям наполегливо пропонують пройти реєстрацію у міграційній службі рф. А також проводити всі розрахунки через «МРБ банк», який працює на окупованих територіях. Зі свого боку поки що колаборанти не можуть вирішити жодного проблемного питання, зазначають бізнесмени. Єдине, що обіцяють, «потоки туристів» з Москви. Це виглядає доволі дивним з урахуванням ситуації в регіоні та країні, особливо на фоні пустих пляжів навіть в окупованому Криму.

Читайте також: Колони ворожої техніки залишають Маріуполь та йдуть у напрямку Бердянськ-Пологи

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей