Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Кількість маршруток у Запоріжжі може зменшитися
Поделиться

Ситуація з наявністю пального у місті та у країні загалом зараз дуже складна

Запоріжці активно публікують у соцмережах інформацію про те, що водії окремих маршруток підвищили ціни на проїзд з 8 до 10 грн. Проте, як повідомляла, «Індустріалка» офіційного рішення щодо зміни вартості проїзду прийнято не було.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у своєму офіційному телеграм-каналі роз’яснив ситуацію щодо вартості проїзду у місті.

«Зараз ми не збираємося підвищувати ціни на користування маршрутками і на даний час не приймаємо жодних офіційних рішень з цього приводу», — зазначив Анатолій Куртєв. — Окрім того, ми наполягаємо на тому, що самовільне підвищення цін на проїзд є незаконною діяльністю приватних перевізників.»

«Тому вже найближчим часом ми проаналізуємо умови договорів, укладених з перевізниками, та перевіримо, в якому технічному стані та в якій комплектності вони утримують свої маршрутки. Паралельно з цим ми плануємо звернутися до Антимонопольного комітету і отримати роз’яснення щодо контролю за діяльністю приватних перевізників. Також, разом із керівництвом Запорізької обласної військової адміністрації, ми обговоримо можливість введення мораторію на підвищення тарифів на пасажирські перевезення у нашому місті. Окремо підкреслюю, що якщо перевізники будуть порушувати вимоги законодавства України, то ми відправлятимемо відповідні матеріали до Державної служби з безпеки на транспорті.

Запевняю вас, що міська влада завжди буде діяти в рамках правового поля. Але все ж таки хочу, щоб ви розуміли, що ситуація з наявністю пального у місті та у країні загалом зараз дуже складна. Причину ви всі знаєте. Це масовані ракетні удари, які окупанти нещодавно завдали по Кременчуцькому нафтопереробному заводу. За прогнозами, за кілька днів дефіциту палива в Україні не буде. Але ціни на нього зростуть ще більше. Тому цілком ймовірно, що через це кількість працюючих маршруток у Запоріжжі може зменшуватися.», — йдеться у повідомленні. 

Також у повідомленні зазначено, що ситуація з цінами на проїзд у міських маршрутках потребує врегулювання.

Нагадаємо, питання стосовно підвищення тарифів на пасажирські перевезення міських та приміських автобусних маршрутів загального користування обговорили на нараді у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Автоперевізники вже зверталися до обласної влади з проханням підвищити тарифи. Більшість компаній ще до війни зазнали певних збитків, що пов’язано з підвищеннями цін на закупівлю автозапчастин, паливно-мастильних матеріалів тощо.

Читайте також: Куди звертатися українцям, яким потрібно евакуюватися до більш безпечних регіонів країни

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей