Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Происшествия
Какие карантинные меры приняты в Запорожье из-за африканской чумы свиней
Поделиться

В Запорожье введены карантинные меры из-за вспышки африканской чумы свиней

На Хортице африканская чума свиней скосила 15 диких кабанов. Под угрозой исчезновения оказалось все поголовье диких животных на острове. О том, какие карантинные меры реализуются в городе сообщил первый заместитель мэра Запорожья Сергей Мешок.

— Запоріжжя зараз розділене на дві частини. Перша зона — це зона карантину, де ми проводимо певні захисні дії, де буде організована робота щодо пошуку тварин. Друга зона — це зона нагляду. Вона охоплює адміністративні межі міста, — отметил Сергей Мишок. — Зона захисту і зона нагляду мають різні обмеження. На зону захисту буде заборонений в’їзд з тваринами. Тут будуть впроваджені заходи, щодо недопущення розповсюдження хвороби на інші території.

Зона нагляду — це обмеження та посилений контроль на ринках. Наприклад, реалізація м’яса через бойні. Ми не забороняємо торгівлю м’ясом. Просто на цю продукцію треба буде обов’язково мати відповідні сертифікати про те, що ця тварина не є збудником хвороби.

Хочу зазначити, що заповідник має особливий статус. Певні обмеження і заходи будуть ще впроваджені і по лінії Міністерства екології і природних ресурсів. Всі рішення, щодо зменшення поголів’я, мають прийматися виключно за згодою міністерства.

Напомним, что это заболевание не опасно для людей. В зоне риска — только поголовье свиней.

Читайте также: Депутаты Запорожского облсовета намерены создать альтернативу скандальному департаменту ОГА


Комментарии читателей