Індустріалка - новини Запоріжжя

ЕКОПОСТ, Запоріжжя, Україна
Как запорожские предприятия заботятся о чистоте воздуха
Поделиться

На запорожском Эко Форуме обсудили технологии очистки воздуха

В рамках третьего Международного Эко Форума, который проходит в выставочном центре» Козак-палац», обсудили технологии защиты и оборудования очистки воздуха. В обсуждении участвовали представители запорожских промышленных предприятий, медики и зарубежные гости.

На запорожском Эко Форуме обсудили технологии очистки воздуха

Участники круглого стола обсудили существующие проблемы Запорожья и поделились собственным опытом и идеями их решения.

— На сьогоднішній день забруднення атмосферного повітря промисловими підприємствами — нагальна проблема для Запоріжжя, — отметил главный инженер производственного управления ООО НПП «Днепроэнергосталь», заместитель главы экологического совета, заместитель главы экологического совета областного союза промышленников и работодателей «Потенциал» Александр Ткалич. — Хочу зазначити, що в цьому напрямку в Запоріжжі зроблено вже багато. Особливо хочу відзначити комбінат «Запоріжсталь», який сьогодні має найбільш потужні газо- та пилоочисні споруди. Це зроблено буквально за останні декілька років. Комбінат створює багато умов для виконання екологічної програми, започаткованої нинішнім керівництвом. Зараз на «Запоріжсталі» залишилась одна проблема з мартенівським цехом. Але я впевнений, що згодом буде побудований кислородно-конверторний цех і ця проблема вирішиться.

Александр Ткалич

Александр Ткалич отметил и другие промпредприятия нашего города, которые реализуют экологические программы.

— Запорізький феросплавний завод, «Укрграфіт» — це ті підприємства, які разом з «Запоріжсталлю» сьогодні є лідерами в області екології. Ще є у нас таке підприємство як «Дніпроенергосталь». Воно реалізує екологічну програму і використовує суперсучасні фільтри з імпульсною регенерацією. Вони застосувуються для очищення від пилу та газообразних сполук.

Сподіваюся, що в Запоріжжі і надалі будуть створюватися належні умови для виконання екологічної програми міста. І Еко Форум показує, наскільки це важливо. Дуже приємно, що міський голова відслідковує цей напрямок і створює всі умови для гарної роботи і співпраці з екологічними підприємствами. Сподіваюся, що наші сусіди — перш за все, це Маріуполь, Кривий Ріг, Кам’янське теж побачать наші напрацювання і будуть їх запроваджувати у себе, — подытожил Александр Ткалич.

Читайте также: Киевские гости запорожского Эко Форума побывали на комбинате «Запорожсталь»

Осушители воздуха Ballu. Прибор для удаления влаги в помещении — осушитель воздуха, легко и быстро понизит влажность, устранит сырость и поспособствует быстрой сушке белья после стирки.


Комментарии читателей