Індустріалка - новини Запоріжжя

Економіка, Запоріжжя, Україна
Как работают банки, заправочные станции и связь в Украине
Поделиться

Со связью ситауция стабильная, а вот заправить автомобиль уже проблематично

Второй день в Запорожье, как и в других городах Украины, люди массово пытаются снять наличные, заправить автомобили и сделать запасы продуктов. Из-за этого везде огромные очереди.

Как обстоят дела в стране с экономическим сектором, во время брифинга рассказал советник руководителя Офиса Президента Михаил Подоляк.Подоляк

— Був дуже тяжкий день вчора, буде сьогодні, а може, ще й завтра. Це ключові дні, коли з’ясується, хто є хто. І в цій країні, і в регіоні, і взагалі в світі. Ми працюємо. Ключове — на чому я хочу наголосити: не вірте неперевіреним матеріалам, чуткам і фейкам. Ключовим фейком є те, що ЗСУ відступає, програє, здається. Нічого цього нема. Хлопці демонструють просто фантастичний героїзм. Почуйте ці слова. Хлопці дійсно воюють. Україна точно є державою і сьогодні вона це підтвердила.

Банківський сектор — банки закриті комерційні, але працює державний банківський сектор. Закриваються тільки відділення в містах, де є бойові зіткнення, чи на лінії зіткнень. Що стосується зв’язка мобільного, інтернету, енергетики — все працює в штатному режимі.

Транспорт — ключові дороги, основні магістралі працюють в штатному режимі. Є затори, але це панічний настрій. Я розумію, що таке — коли починається в 21 сторіччі масштабна війна в Європейській країні.

Порти закриті, небо закрите. Що стосується «Укрзалізниці» — більшість рейсів курсують згідно розкладу.

Є проблема з пальним: є черги, дефіцит, ліміти. Ми говоримо про це прямо.

Товари загального вжитку — наразі в магазинах товари є в повному обсязі. Вони будуть підвозитись. Принаймні там, де немає бойових дій.

Енергетика — всі критичні інфраструктурні об’єкти взяті під підвищену охорону, і все працює під наглядом держави. Ми маємо керовану ситуацію в Україні.

І на сьогодні вже зрозумілий сценарій спецоперації Російської Федерації. Єдина ціль — зайти в Київ і знищити керівництво крани. І тому йде такий шалений тиск на Київ. І тому Президент залишається в Києві та показує, що таке витримка українського народу, — отметил Михаил Подоляк.

Как ранее сообщала «Индустриалка», с 25 февраля 2022 отменены поезда Запорожье-Новоалексеевка и Мелитополь-Запорожье. На южном направлении сейчас очень тяжелая обстановка. Вчера о захвате города заявил мэр Геническа.

Военная техника врага вчера стояла возле въезда в Мелитополь, а сегодня утром оккупанты заехали в город и пытались захватить здание СБУ.

Читайте также: Для запорожцев проезд в муниципальном транспорте сделали бесплатным


Комментарии читателей