Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Как на Хортице отметили День Государственного флага - фото
Поделиться

В Запорожье подняли флаг на одном  из самых высоких флагштоков в стране

В Запорожье традиционно отмечают День Государственного флага поднятием флага на Хортице, на одном  из самых высоких флагштоков в стране. На празднике присутствовали военнослужащие, участники АТО, полицейские, представители областной и городской власти, общественности, депутаты разных уровней, обычные запорожцы. Играл сводный духовой оркестр запорожских воинских частей.

День Государственного флагаВ этом году право поднятия важного символа независимости государства получили командир артиллерийской батареи 55-й отдельной артиллерийской бригады, капитан Родион Падалица; командир патрульного взвода воинской части 3033 Национальной гвардии Украины, младший лейтенант Игорь Филатов; сержант полиции управления патрульной полиции в Запорожской области, участник АТО Константин Харченко.

С Днем Государственного флага запорожцев поздравили временно исполняющая обязанности председателя ОГА Элла Слепян, первый заместитель главы облсовета Егор Семенков, мэр Запорожья Владимир Буряк. А также представительница молодежи — одиннадцатиклассница Казацкого лицея Елизавета Довбня.День Государственного флага– Підняття прапора для кожного з нас та для світу констатує, що Україна була, є та залишиться незалежною державою вільних людей, — отметила Элла Слепян. — У всі важливі для нашої держави етапи прапор був з нами. Українці боролися та гинули за незалежність під синьо-жовтим знаменом. Він пройшов шлях від народного визнання до юридичного оформлення. У 1991 році вперше піднявся над Верховною Радою України. І сьогодні ми віддаємо данину синьо-жовтому прапору за силу та натхнення, якими він надихав усі ці роки українців. Нехай прапор у серці Запоріжжя та України – на острові Хортиця – залишається символічним оберегом для нас та нашої країни.

День Государственного флагаИдентификационным кодом всех граждан Украины назвал наш флаг Егор Семенков.

— Прапор — це символ, який виконує дуже важливі функції, — говорит Егор Александрович. — Він захищає нас, як Покрова. Надихає нас на перемогу. Нагадує кожному українцю, який, на жаль, не на території України, про любу Батьківщину. Чудово, що кожен з нас поважає державний символ. Це означає, що ми любимо свою Батьківщину. І молодь долучається до поваги наших символів. Подивіться, скільки патріотичних флешмобів, нових пісень, які виконує молодь, брендів, символів. Це означає, що Державний прапор — це наше майбутнє, нова епоха.

День Государственного флага— Для мене символічно, що в Україні День Державного прапора відзначають напередодні Дня Незалежності, — сказал Владимир Буряк. — Адже саме синьо-жовтий прапор багато років є символом боротьби за незалежність нашої держави. А починаючи з 2014 року він отримав особливе значення. Адже саме під цим прапором наші військові захищають незалежність та територіальну цілісність української держави. Його вже піднято над багатьма визволеними українськими містами. Впевнений, що прийде той час, коли український прапор замайорить над всією територією України.

День Государственного флагаМинутой молчания почтили память погибших защитников страны. Завершилось торжество патриотичной героической композицией в исполнении академического казацкого ансамбля «Запорожці» областной филармонии.

 Фото Александра Прилепы


Комментарии читателей