Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Кабмін дозволив українцям оформляти паспорти за кордоном
Поделиться

Постанова набуде чинності 25 червня

Кабінет міністрів підтримав запуск експериментального проєкту з оформлення паспортів за кордоном. Йдеться про паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон громадянам, які перебувають за межами країни. У постанові Кабміну №678 від 10 червня, яку оприлюднили на Урядовому порталі вказано, що постанова набуде чинності 25 червня.

«Погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ та Державної міграційної служби щодо реалізації протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою експериментального проєкту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, які перебувають за межами України», – зазначено в постанові.

Українські громадяни зможуть оформляти нові та обмінювати старі паспорти через підрозділи Державної міграційної служби за кордоном.

Також у постанові зазначено, що впродовж шести місяців після завершення експериментального проєкту МВС має подати уряду звіт про його результати. А у разі потреби, подати пропозиції щодо вдосконалення законодавства у відповідних сферах.

Перелік держав, у яких буде здійснюватися прийняття документів для оформлення паспортів громадянина України, визначатиметься ДМС України за погодженням з Міністерством закордонних справ.

Докладніше про прийняту постанову читайте на офіційному сайті ДМС України.
«Індустріалка» повідомляла, що змінився графік роботи міграційної служби в Запорізькій області.
Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Комментарии читателей