Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Известному врачу из Запорожья вручили президентскую награду
Поделиться

Роман Терехов получил звание «Заслуженный врач Украины»

Медицинский директор ГУ «Запорожский областной центр контроля и профилактики болезней Минздрава Украины» Роман Терехов получил звание «Заслуженный врач Украины». Наградой его отметили еще ко Дню Конституции. Но вручили лично — на днях. Об этом Роман Терехов сообщил на своей странице в Facebook.

Терехов награда

«Вчора отримав від Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка відзнаку «Заслужений лікар України». За особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю. Для мене це велика честь та велика відповідальність.

Хочу подякувати колективу Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб. За його постійну підтримку та наполегливу працю задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення нашого регіону. Ви – справжня Dream Team у сфері профілактики хвороб.

За останні півроку було зроблено дуже багато. Ми продовжували протистояти пандемії, виконували роботу з епідеміологічного нагляду та лабораторної діагностики COVID-19, провели тисячі лабораторних досліджень об’єктів середовища життєдіяльності людини та багато іншого. Не забули й про покращення матеріально — технічної бази установи — завершили капітальний ремонт покрівлі Центру, відремонтували приміщення для виділення нуклеїнових кислот вірусологічної лабораторії, придбали комп’ютерну техніку для забезпечення ефективної роботи наших фахівців. Тож, мушу зізнатись – нагорода надихає та спонукає до нових професійних звершень», — написал Роман Терехов.

Читайте также: Запорожский центр получил очередную партию ПЦР-наборов — фото

 


Комментарии читателей