Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Історія полону міського голови Мелітополя вразила президента Франції
Поделиться

Під час зустрічі у Парижі українська делегація обговорила питання викрадення людей

Франція стала одним з пунктів візиту української делегації до країн Європи. Народні депутати та очільник Мелітополя Іван Федоров зустрілись з першими особами країни.

Після Словаччини та Австрії представники України завітали до Франції, де зокрема зустрілись з президентом Еммануелем Макроном. До цього європейського лідера зокрема звертався голова нашої держави Володимир Зеленський, коли йшлося про звільнення міського голови Мелітополя Івана Федорова.

— Важко уявити, що пережив викрадений російською армією мер Мелітополя. Тепер він на волі і ми почули його розповідь. Вона приголомшує. Я висловив йому та депутаткам Верховної Ради, що приїхали з ним, наше захоплення та підтримку. Пліч-о-пліч з Україною, рішуче й до кінця, — такий твит опублікував Макрон.


Як повідомляє телеканал BFM TV, зустріч Макрона з  Іваном Федоровим відбулася в Єлисейському палаці перед його переговорами з президентом України Володимиром Зеленським. Також Івана Федорова прийняв голова французького Сенату Жерар Ларше.

У ході зустрічі мера Мелітополя Івана Федорова у складі української делегації розглядалися такі питання, як: подальші санкції розширеного формату, повноцінне членство України в ЄС, потреби армії, гуманітарні коридори, релокація українського бізнесу та зменшення торгових бар’єрів, вступ Франції до групи країн, готових дати гарантії безпеки, подальше заморожування активів росіян, які можуть бути використані для заповнення фонду «Відновлення України».

Також українська та французька сторони торкнулися питання насильницького викрадення та перебування у полоні патріотів України. 

Читайте також: Закоханий француз у Запоріжжі знайшов рецепт щасливого волонтерства

 Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей