Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Історія кохання: як запоріжці знаходять свою любов на підприємстві — фото
Поделиться

Металурги “Запоріжсталі” розповіли, як зустріти кохання, коли його зовсім не чекаєш

У Палаці культури металургів відсвяткували День закоханих. Яскраві фотозони, веселі конкурси, смачні напої та солодощі — такий відпочинок після роботи для працівників комбінату “Запоріжсталь” організувала молодіжна організація підприємства.

кохання

Святкові заходи до Дня закоханих молодіжна організація ПАТ “Запоріжсталь” проводить щорічно, ось уже четвертий рік поспіль. Але в цьому році вирішили змінити формат заходу. Раніше серед молоді проводився аукціон побачень, а от у цей раз організатори святкування вирішили створити більш романтичну атмосферу.

Останні чотири роки ми не обходимо стороною День закоханих і влаштовуємо свято для працівників комбінату. До цього ми проводили благодійні аукціони побачень, але в цьому році вирішили змінити формат. До нас звернулася молодь і попросила організувати більш молодіжний захід. Тому ми зробили енергійне свято з конкурсами і показом романтичного фільму. Таким чином в одному заході ми об’єднали веселощі і романтику, — розповів заступник керівника молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» Роман Ніколенко.

кохання

А для романтичної атмосфери було все — кульки, парні конкурси, подарунки, і, звичайно ж, освідчення в коханні. Такі заходи допомагають працівникам комбінату не лише цікаво провести час після роботи, а і роблять колектив ще дружнішим. Чимало на святі було і самотніх людей, адже тут вони можуть поближче познайомитися з колегами і, можливо, знайти своє кохання.

кохання

— На комбінаті “Запоріжсталь” серед трудового колективу пропагуються здорові сімейні цінності, і святковий захід до Дня закоханих є тому підтвердженням. Ми дуже радіємо, коли на нашому підприємстві знайомляться самотні люди, закохуються і створюють родини. Важливо, щоб молодь розуміла, що в основі стосунків мають бути повага, взаєморозуміння і, звичайно ж, кохання. Саме такі цінності ми і виховуємо у наших працівниках, — підкреслив заступник голови профкому Сергій Ільченко.

кохання

Працювали на одному заводі, але знайшли кохання за його межами

Те, що такі молодіжні заходи об’єднують самотні сердця, підтверджує не одна закохана пара. Наприклад, Валерія Педак зі своїм хлопцем Олександром Буткевичем познайомилися під час конкурсу краси “Міс Запоріжсталь”. Після кількох днів спілкування молоді люди зрозуміли, що відчувають один до одного щось більше, ніж просто дружні почуття.

— Разом з Сашею ми зустрічаємося вже майже рік. Доля нас звела під час конкурсу “Міс Запоріжсталь”. З цього часу ми разом працюємо, разом відпочиваємо, разом беремо участь в житті улюбленого підприємства. Заходи, які для нас організовують, нам дуже подобаються. Тут у нас є чудова нагода поспілкуватися з друзями-колегами і додати трішки романтики у наше особисте життя, — поділилася провідний інженер сталеплавильної лабораторії ПАТ “Запоріжсталь” Валерія Педак.

кохання

А ще одна пара, Анна Бабич та Олександр Силін, працювали в різних кінцях заводу та навіть не бачили одне одного. А познайомилися під час молодіжного заїзду в профілакторії “Запоріжсталь”. З того часу пройшло вже майже три роки, а кохання пари досі таке, як при першій зустрічі.

— Свято до Дня закоханих приємне не тільки для нас, закоханих пар, а і для наших колег, які ще не знайшли свою половинку. Адже ми колись теж не знали один одного, а тепер дякуємо заводу, що фактично організував нашу зустріч. Тепер і на роботі працюється легше, коли знаєш, що кохана завжди поруч, — розповів майстер цеха експлуатації Олександр Силін.

кохання

Читайте також: Цілувались і одружувались — запорізька молодь яскраво відсвяткувала 14 лютого

Фото автораКомментарии читателей