Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Інші варіанти не розглядав: як молодий працівник зробив кар’єру на “Запоріжсталі”
Поделиться

Молодий майстер комбінату «Запоріжсталь» поділився секретами успіху

Молодий майстер по ремонту завантажувальних пристроїв доменних печей Павло Фомічов прийшов на комбінат «Запоріжсталь» у 2010 році, відразу після закінчення вишу.

Влаштувався на посаду майстра цеху утримання непромислових об’єктів. Але, за словами самого Павла, його душа завжди лежала до виробництва. Тому в 2014 році перевівся в доменний цех.

Павло Фомічов

— Мій батько працював тут, на «Запоріжсталі». Тому я завжди хотів працювати саме на комбінаті, інші варіанти навіть не розглядав, — розповів Павло Фомічов. — Після вишу прийшов на «Запоріжсталь», став майстром цеху утримання непромислових об’єктів. Добре себе зарекомендував і після проведення щорічної оцінки персоналу став начальником дільниці.

Але мій батько довгий час працював в доменному цеху, і я теж хотів працювати тут, у серці комбінату. У 2014 році прийняв рішення перевестися, почати зі слюсаря-ремонтника, але зате безпосередньо на виробництві.

У доменному цеху ніколи не залишався осторонь проблем, завжди себе проявляв, брав участь в системі подачі пропозицій. І керівництво мене помітило. Спочатку мене почали ставити на підміну іншим майстрам. Побачили, що у мене виходить, і запропонували зайняти посаду майстра по ремонту завантажувальних пристроїв. У січні 2018 року мене призначили майстром, — розповідає Павло Фомічов.

Павло Фомічов з колегою

— В чому полягає ваша робота?

— Я стежу за 4 доменними печами, їх засипними апаратами. Контролюю безаварійну роботу обладнання, підтримання його в працездатному стані. Головне — щоб печі працювали і був результат, без збою, без простою. У підпорядкуванні у мене 10 людей. Кожен закріплений за своїм обладнанням.

— І в чому ваш секрет успіху?

— Мій секрет успіху — не залишатися осторонь проблем, брати на себе всі поставлені задачі від початку і до кінця, не залишати їх на майбутнє. Працювати на результат.

Павло Фомічов

— Павле, а за що ви любите свою роботу?

— Мені дуже подобається виробництво. Це для мене завжди було цікаво, тому я і прагнув потрапити саме в доменний цех. На підприємстві дуже подобається те, що це єдиний живий організм, єдиний ланцюг.

— Чи є якісь плани на майбутнє?

— Поки що далеко наперед нічого не планую, освоююся на посаді майстра, адже я працюю на ній тільки другий рік. Буду розвиватися, проявляти себе і далі, і стежити, щоб все працювало без поломок та збоїв.

Читайте також: Молодий працівник поїхав шукати щастя в Польщі, але повернувся на «Запоріжсталь»


Комментарии читателей