Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура
І ще до одного району Запоріжжя дійшла передова технологія
Поделиться

В Вознесенівському районі Запоріжжя застосували нову технологію боротьби з  амброзією

Роботи по гідропосіву КП “Зеленбуд” проводило в рамках міської програми по боротьбі з карантинними рослинами.

гидропосев

З допомогою гідропосіву комунальники відновлюють газони. А ще ця нова для нашого міста технологія використовується для попередження появи амброзії.

гидропосев

Як розповів сайту “Индустриалка” голова Вознесенівської районної адміністрації Андрій Звегінцев, сьогодні в районі вперше проводились такі роботи. Комунальники працювали на  вулиці Лермонтова —  на ділянці від вулиці Жаботинського до Перемоги.

Звегинцев Андрей

За словами Андрія Вікторовича, під гідропосів в кожному районі міста виділили приблизно однакову площу. На проведення робіт з бюджету міста районам виділено по 98-99 тис. грн.

— Зараз ми дивимось, наскільки ефективна така технологія, наскільки вона краща від хімічного методу боротьби з карантинними рослинами, — розповів Андрій Звегінцев.

гидропосев

Технологію фітоценозу (групування рослин, найбільш схожих між собою) з допомогою гідропосіву (розпилення)“зеленбудівці” почали застосовувати в цьому році. Вона підсилює щільність засіву, закриваючи весь покров. Це, в свою чергу, не дає можливості проростати бур”янам та карантинним рослинам.

гидропосев

В 2018 році загальна площа гідропосіву складе біля 1 га (10 тис. м2). На наступний рік планується значно збільшити розміри ділянок під гідропосів.

Читайте також: У Запоріжжі масово спалюють сміттєві контейнери

Фото Олександра Прилепи


Комментарии читателей