Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Як виглядає війна в Україні очима художників із різних країн - фото
Поделиться

У Литві створили сайт, на якому за допомогою мистецтва емоційно розповідають про те, що відбувається в Україні 

У Литві вирішили підтримати Україну інформаційно — там створили безкоштовну платформу Creatives for Ukraine для розміщення ілюстрацій на підтримку України.

Що відбувається в Україні 

Що відбувається в Україні 

Охочі можуть публікувати там свої ілюстрації на тему підтримки України. Роботи можуть вільно використовувати ЗМІ та інтернет-користувачі.

Що відбувається в Україні 

-Дорогі креативники всього світу, збираємо креативні амуніції для боротьби за увагу миру на війну в Україні — надсилайте свої роботи creativesforukraine.com, — повідомляється на сторінці Creatives for Ukraine у  «Фейсбук», де теж публікують ілюстрації. —  Відправлені роботи будуть опубліковані у відкритій галереї, тому люди та ЗМІ у всьому світі зможуть безкоштовно використати їх, коли їм потрібно ілюструвати ситуацію в Україні. Позначайте або ставте хештег @CreativesForUkraine #CreativesForUkraine

На сайті вже опубліковано понад тисячу робіт професійних художників та аматорів із різних країн світу, у тому числі й з України. Багато ілюстрацій у жовто-блакитних тонах, багато варіацій із соняшниками. Є роботи авторів з інших країн, які дивують незвичним баченням та свіжим поглядом.

Що відбувається в Україні 

Сайт створений литовськими компаніями, що працюють у сфері дизайну, піару та цифрового маркетингу.

Що відбувається в Україні 

Що відбувається в Україні 

Так, мистецтво — це теж своєрідна зброя. Як писала «Індустріалка», дуже важливо, особливо зараз, заявляти про Україну на великих світових форумах. Саме таким арт-форумом є найпрестижніша у світі виставка сучасного мистецтва Венеційська бієнале, яка 23 квітня відкрилась в Італії. Там презентували офіційний Національний павільйон України з виставкою Павла Макова «Фонтан виснаження. Acqua Аlta». А також відкрили виставку української художниці Жанни Кадирової «Паляниця» й експозицію «Це Україна: Захищаючи свободу» PinchukArtCentre.

Що відбувається в Україні 

Про участь України у Євробаченні-2022 читайте за посиланням.

Що відбувається в Україні 

Читайте також: Художниця так малює історії війни, що люди плачуть — фото.

Що відбувається в Україні 

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Фото з сайту Creatives for UkraineКомментарии читателей