Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Хто намалював нові антивоєнні плакати, які можна побачити на вулицях Запоріжжя
Поделиться

У Запоріжжі відкрили нову виставку «Плакати військового часу»

Виставка Закентія Горобйова (Луганськ — Київ) — третя з серії «Плакати військового часу», що відкрилась у вітрині Туристичного інформаційного центра (пр. Соборний, 151) та на шести інформаційних стендах ТІЦ на вулицях міста.

Виставка Закентія Горобйова

Нагадаємо, що першою виставкою антивоєнних плакатів стала експозиція запоріжанки Наталії Лобач. Другою — виставка Олексія Сая з Київа. Як розповів «Індустріальці» директор ТІЦ Олексій Каніщев, приблизний план виставок з серії «Плакати військового часу» вже є до кінця літа. Це результат співпраці департаменту культури й туризму Запорізької міської ради та міжнародного симпозіумом сучасного мистецтва BIRUCHIY. Так, Закентій Горобйов є графічним дизайнером симпозіуму «BIRUCHIY».

Виставка Закентія Горобйова

Про роботи Закентія Горобйова (Дениса Кузьменка) можна сказати, що він малює за допомогою слів та перетворює слова на картини. Художник, графічний дизайнер, ілюстратор, автор муралів та майстер леттерингу (мистецтво малювання літер, ілюстрація словами) Закентій Горобйов спеціалізується на розробці айдентики, товстих видань, плакатів. У нього багато номінувань та нагород.

З початку повномасштабної війни Закентій, як відмічають організатори виставки, активно працює на мистецькому фронті та займається створенням антивоєнних плакатів. У своїх роботах він підкреслює силу українців і дикунство нашого ворога. Ілюстрації, що створив художник під час війни, дуже красномовні й життєстверджуючі.

Виставка Закентія Горобйова

 

До речі, 11 лютого у ТІЦ презентували виставку Закентія Горобйова «Метод Пошуку«. Але запланований термін вона не відпрацювала – почалася війна. Яка доля цієї виставки?

– Роботи досі у нас, – відповів «Індустріалці» Олексій Канищев. — І коли у нас у Туристичному інформаційному центрі знову працюватиме галерейний простір, то, напевно, відсвяткуємо це тим, що вдруге відкриємо цю виставку, щоб глядачі могли її доглянути та насолодитися.

Виставка Закентія Горобйова “Плакати військового часу” працюватиме на фасаді та інформаційних стендах ТІЦ до 3 липня.

Читайте також: У Запоріжжі виставлені писанки нестандартного розміру.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Фото автораКомментарии читателей