Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Коронавірус, Культура, Україна
Хто із запоріжців може взяти участь у всеукраїнському літературному конкурсі
Поделиться

Найкращі твори літературного конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг!» увійдуть до збірника

Стартував прийом заявок на щорічний літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг!».  До участі запрошують учнів 10-11 класів, студентів, аспірантів, науковців та краєзнавців.

Мета конкурсу — утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів.

Творчі роботи на конкурс прийматимуть до 1 липня 2022 року. Журі розглядатиме роботи з 1 вересня до 13 грудня й визначить найкращі з них у п’яти номінаціях.

Інформація про результати буде розміщена зокрема на сторінці у «Фейсбук»  Жіноче товариство імені Ольги Басараб та Олени Теліги.

Переможці отримають звання лауреата та спеціальні дипломи відповідно до номінації. Найкращі роботи увійдуть до збірника конкурсу.

З деталями конкурсу можна ознайомитись на сторінці Держкомтелерадіо у «Фейсбук». Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

А літературних талантів у нас вистачає. «Індустріалка» писала, що письменники Запорізької області вирішили підтримати захисників двома новими патріотичними книгами, які видали власним коштом. Збірка «Ми виковуємось у народ!» видана за ініціативи письменників Запорізького краю, які хотіли зробити свій внесок в здобуття перемоги, передавши свої почуття і рефлексії, підняти бойовий дух наших захисників.

До книги увійшли вірші 16 авторів Запорізької області. Мікрозбірка «Твій оберіг» — це твори запорізької письменниці Наталії Ігнатьевої. Сюди ввійшли вірші, які вона написала в різні періоди. А ще запорізький письменник Пилип Юрик видав власним коштом патріотичну збірку.

Як повідомляла «Індустріалка», відома запорізька письменниця написала п’єсу про війну і про кохання — де прочитати.

Читайте також: Відомий скульптор з Бердянська зробив для Запоріжжя фею Перемоги.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей