Індустріалка - новини Запоріжжя

Возрождение Хортицы, Запоріжжя
Хортиця привертає увагу до Запоріжжя - експертка
Поделиться

За останній рік острів Хортиця став туристичним символом всієї України

Сьогодні острів привертає увагу не тільки наших співгромадян, але й іноземців. Це зазначила в прямому ефірі радіостанції “Київ-FM” експерт із побудови публічних відносин Тетяна Кухоцька.

Як раніше писала “Индустриалка”, 2021 рік став роком старту перетворень на острові Хортиця. Розпочався національний проєкт відродження острову, партнером якого виступає Група Метінвест. До цього року заповідний острів Хортиця був роками у занепаді.

— У минулому році відреставрували «Козацьке коло”. У серпні там відбувся величезний фестиваль, на який приїхало більше 20 тисяч людей. А на Новий рік там вперше відкрили новорічне містечко з резиденцією Святого Миколая, куди приходило дуже багато людей разом з дітьми, — розповідає Тетяна Кухоцька. — Просто з нуля був збудований пагорб Єдності. Це новий арт-об’єкт у Запоріжжі. Також до відновлення Хортиці була залучена молодь. Студентам-екологам видавали гранти для того, щоб вони могли реалізовувати свої маленькі проєкти на Хортиці. Вже був відреставрований фасад музею історії козацтва. Цього року реставраційні роботи будуть виконувати всередині музею, аби наступного року він відкрився для людей. Тож, на острові з’явилися атракції, які привели увагу людей не тільки з самого Запоріжжя, а й з сусідніх областей. І це прекрасно.

експерт із побудови публічних відносин Тетяна Кухоцька

Нагадаємо, що перша зимова різдвяна локація — містечко з резиденцією Святого Миколая на «Козацькому колі» працювала з 18 грудня 2021 року по 23 січня 2022 року. Партнерами її створення стали обласна і міська влада та Група Метінвест.

Раніше “Индустриалка” писала про те, які оновлення чекають запорізьку Хортицю у 2022 році.

Читайте також: Хортиця може об’єднати всю Україну


Комментарии читателей