Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Запорожье, Спорт, Фоторепортаж
«Хімік» перериває переможну серію БК «Запоріжжя»
Поделиться

Непоганий початок, але повністю провалена друга чверть коштувала запоріжцям перемоги

22.10.2021. Суперліга Windrose. ФСК Олімп (Южне). БК Хімік – БК Запоріжжя 73:64 (13:21, 25:5, 18:15, 17:23)

«Хімік»: Ковляр (7 + 3 підбирання + 4 передачі), Д. Спенсер ІІ (14 + 4 підбирання + 3 передачі), К. Джонс (12 + 13 підбирань — 4 втрати), Морріс (8), Рябчук (3 — 3 втрати) – старт; Д. Едвін (15 + 7 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення — 2 втрати), Козак (2 підбирання), Сорочан, Завадський, Клевзуник, Антіпов (7 + 4 підбирання), Мироненко (7 + 2 підбирання).

Головний тренер: Віталій Степановський

«Запоріжжя»: Джозеф (18 + 8 підбирань + 9 передач + 2 перехоплення — 4 втрати), Френсіс (15 + 10 підбирань — 2 втрати), Сізов (5 + 2 підбирання — 2 втрати), Морозов (5 підбирань + 3 перехоплення — 2 втрати), Максвелл (16 + 12 підбирань — 4 втрати) – старт; Удрас (7 + 4 підбирання + 2 передачі), Тітов, Міхєєв, Соколенко (2), Рагімов.

Головний тренер: Станіслав Овдєєнко

«Хімік» перериває переможну серію БК «Запоріжжя»

До поєдинку з южненським «Хіміком» команда Станіслава Овдєєнка підходила з серією з трьох перемог. В останньому матчі вдалося сенсаційно здолати столичний «Київ-Баскет». Новий суперник запоріжців також завершив 4-й ігровий тиждень неочікуваною перемогою. Команда Віталія Степановського на виїзді здолала «Дніпро», що вивело її на 3 місце. Запоріжці приїхали у гості до «Хіміка» без Віталія Мальчевського. Наш шутер травмувався ще у матчі із «Тернополем». Його місце у стартовій п’ятірці зайняв молодий Роман Морозов.

«Хімік» перериває переможну серію БК «Запоріжжя»

Перше слово у цьому поєдинку сказав Делано Спенсер своїм триочковим. Запоріжці протягом стартових 2 хвилин не могли намацати кидок. У підлеглих Станіслава Овдєєнка були чотири марні спроби з-за дуги. Ендваном перервав ланцюжок невдач Дейшон Френсіс. Далі був перформанс від Евана Максвелла, який спочатку влучив з-за дуги, а потім додав до цього ще два бали. Запоріжці потішили публіку й двома данками. Спочатку Морозов перехопив у центрі та віддав на Френсіса. А потім «привітався» з кільцем Максвелл, який у першій 10-ти хвилинці набрав 10 очок. Тим не менш, відсоток реалізації триочкових у запоріжців був дуже на низькому рівні (20%). Але, якщо у наших баскетболістів не йшов дальній, то у господарів — і середній — 2/9. Підсумок першої чверті – 13:21 на користь гостей.

«Хімік» перериває переможну серію БК «Запоріжжя»

У другій чверті проблеми із реалізацією запоріжців тільки примножилися. Команда Станіслава Овдєєнка не могла набрати балів протягом 7 хвилин. «Хімік» поспішив цим скористатися. Дуже швидко вдалося відіграти різницю, завдяки діям молодого Олександра Ковляра. Ближче до середини чверті Домінік Морріс двома штрафними скоротив відставання своєї команди до мінімуму, а потім і взагалі змінив лідера у матчі – 22:21. Станіслав Овдєєнко відреагував на ривок господарів 9:0 тайм-аутом. На жаль, помітних змін не відбулося. Запоріжці все ще не могли набрати очок, а у господарів пішов дальній кидок. Протягом чверті «їжаки» влучили 5 дальніх, з яких двома відзначився Андрій Мироненко. Ривок «Хіміка» 17:0 зміг зупинити тільки молодий Данило Соколенко, який вдруге у сезоні отримав ігровий час. Жахливий відсоток реалізації призвів до того, що запоріжці набрали за 10 хвилин лише 5 очок, з яких лише два з гри — 38:26.

«Хімік» перериває переможну серію БК «Запоріжжя»

У третій 10-ти хвилинці за собою повели команду Олександр Сізов та Антанас Удрас. Досвідчені баскетболісти організували ривок 10:2, підібравшись до господарів на відстань 4-х балів. Але серія влучних кидків Едвіна та Джонса знову відкинула запоріжців у рахунку — 48:38. У цей момент не вистачило результативних дій не тільки від основи, яка помітно втомилася, але й від молоді «Запоріжжя». На жаль, попри кращу результативність, ніж у другій 10-ти хвилинці, третя чверть завершилася з ще більшим відставанням запоріжців – 54:41.

«Хімік» перериває переможну серію БК «Запоріжжя»

Половину заключної чверті запоріжці набирали очки переважно з лінії штрафних. Завдяки чому вдалося підібратися на відстань 8 балів – 58:50. До цього додалися неймовірно потрібні очки Френсіса та Джозефа. За 2,5 хвилини до кінця матчу вдалося скоротити відставання до 4-х балів. На куражі запоріжці спробували набрати одразу 3 очки, але спроба Удраса була хибною. На це одразу відповів Спенсер середнім. На жаль, попри усі намагання, протягом заключної хвилини запоріжцям не вдалося реабілітуватися — 73:64.

«Хімік» перериває переможну серію БК «Запоріжжя»

Навіть не зважаючи на те, що запоріжці провалили другу чверть, вони не зламалися, до останньої хвилини намагалися зробити камбек та довели справу до запеклого «клатчу», де все ж більше пощастило господарям. Найрезультативнішим гравцем матчу став Ясін Джозеф. В активі нашого розігруючого 18 очок, 8 підбирань та 9 передач. Дабл-даблом відзначилися Дейшон Френсіс та Еван Максвелл – 15 очок та 10 підбирань, 16 очок та 12 підбирань відповідно.

Тепер на команду Станіслава Овдєєнка чекає матч проти БК «Одеси». Команди зустрінуться 24-го жовтня, о 16:00. Про це повідомляє прес-служба БК «Запоріжжя».

«Хімік» перериває переможну серію БК «Запоріжжя»

Станіслав Овдєєнко, головний тренер БК «Запоріжжя»:

— Я вітаю «Хімік» з перемогою. Гарна перемога, дисциплінована. На жаль, ми не змогли грати більш рівно, що нам необхідно. Відмінна, зразкова перша чверть у захисті та нападі. Друга чверть – катастрофічна. Ми якось розслабляємося, втрачаємо фокус та, не знаю чому, ми не влучаємо з фарби, тому і маємо таку провальну другу чверть.
У мене немає претензій щодо третьої та четвертої чвертей. Ми почали знову у захисті — те, що нам принесло плоди у першій чверті. Ми почали знову агресивно захищатися, та грати надійніше у захисті, окрім кількох останніх хвилин. Було 4 очки різниці і ми отримуємо якийсь неспортивний фол, пропускаємо підбирання у нападі. Загалом багато моментів, з якими нам потрібно розібратися. Але гра була рівною до певного моменту: поки у нас не стався провал наприкінці. Будемо працювати, будемо продовжувати. Потенціал у команди дуже великий. Я сподіваюсь, що хлопці розуміють, що нам потрібно додавати.

Відеоогляд матчу дивіться нижче:

Читайте також: У Запоріжжі відбувся дитячий футбольний турнір


Комментарии читателей