Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Гуманітарний вантаж для Мелітополя збирали у Німеччині
Поделиться

Продукти та ліки для окупованого міста волонтери привезли до Запоріжжя на машині швидкої допомоги

До Запоріжжя прибула машина швидкої допомоги, яку закупили іноземні волонтери. Салон транспортного засобу був завантажений гуманітарною допомогою, призначеною для евакуйованих мешканців Мелітополя.

— Плідна взаємодія нашої команди з німецькими муніципалітетами дає надважливі результати, — повідомив у телеграмі міський голова Іван Федоров. —  Волонтери з різних куточків світу об’єднались, щоб передати мелітопольцям гуманітарну допомогу. Німецька благодійна організація Heidenheim für Ukraine ініціювала акцію підтримки. Відгукнулись громадяни США: особисто прилетіли до Німеччини й придбали машину швидкої допомоги
Німецькі волонтери міста Хайденхайм наповнили авто продуктами і ліками.

гуманітарна допомога

Наразі завантажена «швидка» приїхала до Запоріжжя. У Відкритому просторі допомоги «Саме тут» гуманітарний вантаж обов’язково стане у пригоді  переселенцям з Мелітополя.

гуманітарна допомога

Як повідомляла «Індустріалка», відкритий простір допомоги «Саме тут» почав працювати в Запоріжжі 17 червня. До нього за продуктовими наборами, ліками, юридичними та психологічними консультаціями звертаються мешканці Мелітополя та району, які евакуювалися.

Читайте також: У Запорізькій області готуються усувати санітарні та епіднебезпеки внаслідок діяльності окупантів – фото

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей