Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Здоров'я
Группа спортсменов ФК «Шахтер» обеспечила запорожских медиков средствами самообороны - видео
Поделиться

Средствами самообороны спортсмены обеспечили медиков «скорой помощи»

Как сообщил на своей странице в соцсети председатель Совместного представительского органа профсоюзов «скорой помощи» Анатолий Сидоренко, в этом месяце на бригады уже дважды нападали негодяи.

 — У зв`язку з новими нападами на виїздні бригади екстреної медичної допомоги, група спортсменів з футбольного клубу «Шахтар» вирішила підтримати працівників швидкої міста Запоріжжя.
Спортсмени звернулись до мене, як до голови Спільного представницького органу профспілок нашого лікувального закладу, з пропозицією подарувати медикам газові перцеві балончики.
Я радо сприйняв цю пропозицію та особисто прийняв участь у даруванні і розподілі вкрай необхідних засобів самооборони.
Від імені всіх працівників швидкої міста Запоріжжя висловлюю подяку нашим спортсменам, та особливо нашому земляку, захиснику збірної України та Донецького Шахтаря Сергію Кривцову, за підтримку та високу громадянську позицію!
Але також хочу звернутися і до політиків та в черговий раз нагадати їм про заклик Вільної профспілки медичних працівників України ухвалити Законопроект №3560, яким передбачається кримінальна відповідальність за напад на медиків при виконанні ними своїх функціональних обов`язків, — написал Анатолий Сидоренко.

По сути, медики на вызовах не защищены от нападений неадекватных людей.

Всем памятен жуткий случай 24 мая 2013 года, когда от рук психически больного мужчины погибла 29-летняя фельдшер Марина Савонина.

Спортсмены донецкого ФК «Шахтер» медикам «скорой помощи»  передали 150 баллончиков.

Как рассказал Анатолий Сидоренко, в каждой машине будет два баллончика: один — у водителя, второй — у старшего бригады.

Анатолий Сидоренко поблагодарил спортсменов «Шахтера» и в частности, нашего земляка, защитника сборной Украины и «Шахтера» Сергея Кривцова.


Читайте также: В Запорожье медикам «скорой» удалось откачать самоубийцу

Видео со страницы Анатолия Сидоренко


Комментарии читателей