Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я, Україна
Група Метінвест продовжує забезпечувати киснем лікарні України
Поделиться

У квітні комбінат «Запоріжсталь» безкоштовно передав близько 36 тонн медичного кисню до лікарень Запоріжжя та Дніпропетровської області

Попри активні військові дії, Група Метінвест продовжує забезпечувати киснем лікарні України, адже коронавірус залишається таким же підступним, як і до війни

Усього з початку 2022 року Метінвест на безкоштовній основі надав медустановам України 900 тонн життєво важливого кисню.

Металурги «Каметсталі» з початку березня передали для лікування хворих на COVID-19 понад 90 тонн кисню. Як відомо, підприємства групи «Метінвест» у Маріуполі — Азовсталь та ММК ім. Ілліча, — надавали лікарням кисень, доки ситуація у місті не стала критичною.

Наразі комбінат «Запоріжсталь» відновив виробництво й відвантаження медичного кисню українським лікарням. Як повідомляла “Індустріалка”, поміж інших виробничих агрегатів після розконсервації на комбінаті запрацювала повітророзподільна установка № 60 в киснево-компресорному цеху. Вона відповідає за виробництво кисню для технологічних процесів та медичних потреб.

З 12 квітня комбінат «Запоріжсталь» поновив відвантаження кисню на адресу лікарень і вже безкоштовно передав близько 36 тонн сертифікованого медичного кисню до медичних установ Запоріжжя та Дніпропетровщини.

Нагадаємо, комбінат рік тому отримав реєстраційне свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України на виробництво рідкого кисню для використання його як медичного лікарського засобу.

З цього моменту комбінат розпочав передачу кисню до медичних закладів України на безоплатній основі. За рік було відвантажено понад 5 тисяч тонн кисню лікарням для порятунку життів людей по всій Україні.

Аби врятувати життя хворого, кисень проходить складний шлях. Процес виробництва рідкого медичного кисню складається з ланцюжка, контроль кожної з ланок якого є надзвичайно важливим для отримання високоякісної рідини. Як на запорізькому підприємстві виготовляють життєво необхідний кисень, читайте за посиланням.

Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України повідомляє, що наразі у Запорізькій області продовжує лікуватися від коронавірусу 281 людина.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей