Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Група ДТЕК безкоштовно забезпечить електроенергією лікарні, армію та хлібозаводи у трьох регіонах
Поделиться

Група ДТЕК почала безкоштовно постачати електроенергію медичним установам, військовим та силовим структурам, а також виробникам хліба у Києві, а також у Донецькій та Дніпропетровській областях.

«Україна переживає найскладніший період своєї історії і бізнес докладе максимум зусиль для допомоги державі та населенню. Крім програми гуманітарної допомоги та підтримки армії, з березня ми забезпечимо усі медичні установи, відомства силових структур та виробників хліба у трьох регіонах безкоштовною електроенергією», — повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

На період військових дій компанія не виставлятиме рахунки всім медичним закладам – лікарням, госпіталям та реабілітаційним центрам у цих регіонах.

Також безкоштовно електроенергію отримуватимуть установи силових структур – Служби безпеки України, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ та інших відомств, які забезпечують безпеку та громадський порядок.

Компанія забезпечить електроенергією також і виробників хліба, розташованих у цих регіонах.

Раніше Група ДТЕК оголосила про програму гуманітарної допомоги населенню, яке постраждало від військових дій, а також заходи підтримки збройних сил і сил територіальної оборони.

Джерело: Офіційний сайт SCM


Комментарии читателей