Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
Голова сільради у Запорізькій області вкрала гроші на будівельних роботах
Поделиться

Голова сільради у Запорізькій області збагатилася на будівництві огорожі сміттєзвалища

У жовтні минулого року голова сільради у Запорізькому районі уклала договір із підрядником щодо здійснення будівельних робіт на території сміттєзвалища неподалік села Богатирівка Вільнянського району.

Очільниця органу самоврядування, розуміючи, що обсяг робіт згідно з договірними умовами фактично не виконаний, підписала документи щодо їх завершення. Так, на підставі підробленого акта виконаних робіт підрядній організації з обласного бюджету незаконно перераховано кошти у сумі майже 400 тис. грн.

На підставі зібраних доказів жінці повідомлено про підозру. Зловмисниці може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове розслідування триває. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

голова сільради вкрала гроші

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що мешканка Запоріжжя ошукувала людей під виглядом допомоги ЗСУ. Спільник жінки виконував роль нібито представника благодійної організації. Він телефонував людям та представлявся заступником голови Івано-Франківської ОДА. Чоловік орієнтував їх на перерахування коштів на банківський рахунок вказаної фігурантки. Після надходження грошових коштів, аферистка частину отриманих грошей залишала собі, іншу суму – перераховувала спільнику.

Читайте також: Мешканець Запоріжжя намагався збагатитися на війні

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей