Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Генеральний директор "Запоріжсталі" розповів, що робити металургам, якщо їхню працю замінять роботи
Поделиться

Генеральний директор комбінату “Запоріжсталь” Олександр Мироненко відповів на актуальні питання трудової молоді

У хабі громадської організації “Платформа спільних дій” відбулася зустріч генерального директора комбінату “Запоріжсталь” Олександра Мироненка з трудовою молоддю підприємства. На захід прийшли десятки молодих працівників. У форматі живого діалогу вони ставили очільнику підприємства хвилюючі питання та ділилися власними ідеями щодо розвитку комбінату.

директор

Модернізація — не привід для скорочень

Однією з найважливіших тем, якою цікавилися металурги, був стрімкий розвиток виробництва та його модернізація. Молодь стурбована тим, що через деякий час їх роботу замінять автоматизовані машини і їхня праця стане не потрібною. Але генеральний директор запевнив, що роботи зможуть замінити механічні процеси, але аж ніяк не розум та потенціал людей.

— Я не вірю в те, що виробництво буде повністю механічним. Люди завжди будуть потрібні. Адже всі ці механізовані процеси все одно треба буде комусь контролювати, а самі машини — виготовляти та програмувати. Я згоден з тим, що автоматизації виробництва нам не уникнути. Але це дасть лише плюси — працівники зможуть проходити додаткове навчання, вдосконалити свої навички та вийти на вищий рівень професіоналізму, — підкреслив Олександр Мироненко.

Керівництво комбінату переконано: модернізація підприємства та підвищення професійного рівню робітників, опанування нових навичок – взаємопов’язані, а не взаємовиключені риси сьогодення.

Перспективним працівниками — надбавки до зарплати

Відповідаючи на численні питання молодих працівників комбінату, Олександр Мироненко розповів про мотиваційні програми, які успішно реалізуються для перспективних працівників.

— У тих людей, які заявили про себе як відповідальні професіонали, є багато можливостей отримати премії. Наприклад, на «Запоріжсталі» працює програма «Перше робоче місце». В рамках програми молоді металурги, для яких комбінат «Запоріжсталь» став першим місцем роботи, і які відпрацювали на комбінаті безперервно рік максимально ефективно, без зауважень та доган, можуть отримати премію в розмірі 400 доларів. Також ми фінансово підтримуємо тих людей, які розробляють власні проекти для модернізації підприємства. Якщо у вас є прогресивні ідеї, які допоможуть полегшити виробництво та знизити зайві витрати, то ви також можете отримати солідну грошову винагороду, — звернувся до присутніх Олександр Мироненко.

Також генеральний директор нагадав, що комбінат підтримує та мотивує студентів. В рамках Меморандуму між запорізькими підприємствами Метінвесту та вишами, кращі студенти можуть розраховувати на стипендії, оплачуване стажування та можливість офіційно влаштуватися на «Запоріжсталь» після закінчення навчання.

Молодіжку чекає повне перезавантаження

Багатьох металургів цікавило питання роботи молодіжної організації комбінату. Щоб її вдосконалити, вони пропонували свої ідеї. Хтось бажає розвинути спортивні заходи, хтось — брати участь у громадському житті міста, а хтось — зробити акцент на професіональному розвитку. Всі ідеї очільник комбінату прийняв до уваги та анонсував масштабне перезавантаження молодіжки.

Підприємство модернізується та змінюється в прагненні відповідати сучасним вимогам. Модернізації, осучаснення потребує і молодіжна організація, яка має стати об’єднуючою платформою, де кожен молодий працівник знайде для себе саме те, що йому цікаво і важливо, — підкреслив Олександр Мироненко.

Першочерговим напрямком буде саме допомога у адаптації молоді на підприємстві, інформування та допомога молоді у побудові карєри та реалізації власного потенціалу. Підтримка цікавих молодим розважальних та спортивних заходів, волонтерство, участь у громадському житті міста – теж в пріоритетах.

Отримали відповіді на всі питання

Зустріччю з генеральним директором Олександром Мироненком молодь лишилась задоволена. Вони розповідають, що такі заходи допомагають молоді відчувати себе важливою та чітко усвідомлювати свої перспективі на підприємстві.

— Я вважаю, що генеральний директор окреслив дуже правильні плани на майбутнє — це і підвищення ефективності роботи молодіжної організації, покращення умов праці та реалізація мотиваційних для молоді програм. Дуже тішить те, що прагнення молоді до розвитку професіональних навичок керівництво помічає і сприяє цьому. І після цієї зустрічі я навіть вирішив вступити до молодіжної організації. Вважаю, що за нами буде майбутнє заводу, — поділився враженнями від зустрічі вантажник УПП комбінату “Запоріжсталь” Назар Балтовський.

директор

Читайте також: Комбінат «Запоріжсталь» інвестував 140 мільйонів гривень у покращення робочого побуту — фото

Фото Олександра Прилепи


Комментарии читателей