Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Генеральний директор ПАТ "Запоріжсталь" привітав співробітників підприємства у прямому ефірі
Поделиться

На телеканалі TV5 відбувається святковий концерт, присвячений Дню народження ПАТ «Запоріжсталь»

Нагадаємо, 16 лисопада ПАТ «Запоріжсталь» відзначає 88-річчя. Масових заходів з нагоди свята не проводитиметься. У зв’язку з карантином для всіх металургів та запоріжців сьогодні проводять святковий прямий ефір на TV5 з дотриманням усіх епідправил.

Це яскравий концерт для всієї родини за участю популярного українського гурту «ТІК», який вміє створити гарний настрій.

У рамках святкового ефіру генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко привітав усіх працівників великого підприємства та містян, які цього вечора дивляться ефір.

Мироненко

— Дорогі колеги, шановні ветерани праці! Вітаю з нашим спільним святом — Днем народження комбінату. Ми живемо у час випробувань та викликів. однак професіоналізм, відповідальність, взаємоповага та згуртованість допомагають нам вистояти, рухатися вперед. Своєю працею ми разом створюємо майбутнє. Ми модернізуємо виробництво, втілюємо проєкти сталого розвитку регону, підтримуємо країну у боротьбі з пандемією. Ми об’єднані спільною ідеєю, метою, спільними цінностями. І у цьому ціність родини «Запоріжсталі». Я щиро вдячний кожному за гідну працю, сталеву витримку, незламну силу духа, вагомі трудові здобутки та відданість справі. Щиро бажаю всім нам здоров’я, щастя та злагоди. Зі святом, родина «Запоріжсталі», — сказав Олександр Мироненко.

Також у прямому ефірі зачиали привітання до дня народження комбінату «Запоріжсталь»  від генерального директора групи Метінвест Юрія Риженкова.

Як повідомляла “Индустриалка”, сьогодні на глядачів ефіру очікує тепле свято у колі родини. Привітати металургів до Запоріжжя завітали популярний українській гурт «ТІК», який вміє створювати святковий настрій та мегапопуляний телеведучий Григорій Решетнік.

Одним з найочікуваніших моментів під час концерту стане оголошення переможців конкурсу «Сталеві таланти».

Дивіться на телеканалі tv-5, а також на фейсбук-сторінці та на Youtube каналі каналі.

Приєднуйтесь до привітань на сторінці Запоріжсталі у фейсбук. Протягом вечора ваші побажання улюбленому комбінату та колегам транслюватимуться на екрані.

Читайте також: Артоб’єкт на Хортиці буде змінювати колір два роки.


Комментарии читателей