Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Гендиректор «Запоріжсталі»: Будемо тримати фронт скрізь, де можемо
Поделиться

Комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест передав Запорізькому військовому госпіталю сучасне обладнання та велику партію медикаментів

З початку масштабного вторгнення росії металургійний комбінат «Запоріжсталь» системно допомагає Запорізькому військовому госпіталю.

Запоріжсталь - госпіталю

3 травня в цей медичний заклад Міністерства оборони України доставлено чергову гуманітарну допомогу від Групи Метінвест та Фонду Ріната Ахметова.

Госпіталю передали обладнання  для надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Це медичне обладнання для операційних відділень, зокрема система киснепостачання, апарат для анестезії, відео ларингоскоп, апарат підігріву крові та інфузійних розчинів тощо.

Запоріжсталь - госпіталю

Перелік медичної техніки був визначений згідно потреб закладу, а також у координації з Міністерством охорони здоров’я України.

Мироненко

— Це черговий транш допомоги від компанії «Метінвест», — зазначив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. — Ми привезли медичне обладнання та ліків на 2,5 млн грн.

Вважаю, це дуже важливий крок з нашої сторони для того, щоб підтримати захисників України. І для того, щоб лікарі, які тримають медичний фронт, могли надавати необхідну допомогу пораненим бійцям.

Запоріжсталь - госпіталю

Олександр Мироненко розповів, що у комбінату вибудуваний ланцюжок надання необхідної допомоги госпіталю.

— Ми отримуємо потреби від лікарів — яке обладнання необхідне, які ліки, — розповів алгоритм надання допомоги гендиректор «Запоріжсталі». — Потім дивимось, де можна це все закупити — за кордоном чи в Україні. Потім все компонуємо в лоти, які можна перевозити автотранспортом. І доставляємо до логістичних центрів компанії Метінвест.

Запоріжсталь - госпіталю

Там гуманітарні вантажі переформатуються згідно потреб лікарень, яким ми допомагаємо. Адже Запорізький військовий госпіталь — це лише одна лікарня з багатьох, яким надаємо допомогу у містах присутності Компанії.

Олександр Мироненко підкреслив, що ця допомога — не перша і не остання допомога госпіталю від Групи Метінвест та Фонду Ріната Ахметова.

Мироненко і Пилипенко

— До нашої Перемоги будемо надавати допомогу як лікарям, так і військовим, а також людям, які її потребують, — підкреслив Олександр Мироненко. — Будемо тримати фронт скрізь, де можемо — економічний, гуманітарний, медичний. Будемо робити все для нашої Перемоги, яка, я впевнений, буде вже скоро.

Допомогу від «Запоріжсталі» приймав начальник аптеки Запорізького військового госпіталю Дмитро Скульський. Дмитро відповідальний за медичне забезпечення військових частин Запорізької області.

Скульський Дмитро

— Висловлюємо велику подяку комбінату «Запоріжсталь» за надану допомогу, — говорить Дмитро Вікторович. — Ми отримали медичне обладнання — зокрема, електрокардіограф, медичний концентратор, прилади для проведення хірургічних операцій, прилади виміру показників стану здоров’я.

Вони нам дуже потрібні, зважаючи на складну ситуацію в Україні. Зросла кількість поранених та хворих — не тільки військових, а й цивільних. Дане обладнання допоможе якнайшвидше провести діагностику, поліпшити процес лікування.

операційна

Також отримали ряд медичних матеріалів — хірургічні нитки, одноразові халати, пелюшки, простирадла. Це ті набори, які необхідні при проведенні операцій.

З початку війни госпіталь прийняв близько 2000 поранених, тому зрозуміло, що потік витратних матеріалів дуже великий. І їх треба постійно поповнювати. Тому ще раз дякую комбінату «Запоріжсталь» за надану допомогу.

Пилипенко Наталія

А тимчасово виконуюча обов’язки командира військової частини (Запорізький військовий госпіталь — це військова частина) Наталя Пилипенко зазначила, що дуже вчасна допомога насамперед сучасним медичним обладнанням, яке використовується при проведенні хірургічних втручань.

Тому що дуже часто хірурги оперують на кількох столах відразу, а ще обладнання від навантаження може просто виходити з ладу.

— Хочу за надану допомогу щиро подякувати «Запоріжсталі». Сподіваюсь, що і в подальшому про нас не будуть забувати. Розраховуємо на допомогу Групи Метінвест і Фонду Ріната Ахметова, — сказала Наталя Пилипенко.

Запоріжсталь - госпіталю

Цифри та факти

Раніше Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова придбали життєво важливі медикаменти для надання невідкладної медичної допомоги людям, які постраждали внаслідок воєнних дій.

За час війни Група Метінвест в координації з Фондом Ріната Ахметова передали лікарням міст присутності Компанії медичного обладнання та ліків на понад 50 млн гривень.

Фото Олександра Прилепи

Читайте також: Понад 2 млрд грн для України: бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова і ФК «Шахтар» продовжують підтримувати державу та українців

.Читайте наші новини на сайті zprz.cityКомментарии читателей