Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Коронавирус
Гендиректор ПАТ «Запоріжсталь»: безпека працівників і стабільність виробництва – це наші пріоритети
Поделиться

Комбінат “Запоріжсталь” ввів комплексні профілактичні заходи

В Україні оголосили карантин аби попередити розповсюдження короновірусної інфекції. З огляду на це комбінат “Запоріжсталь” ввів комплексні профілактичні заходи щодо запобігання поширенню інфекції.

Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко на офіційній сторінці у Facebook розповів, як на підприємстві працюють співробітники комбінату в умовах карантину.

Олександр Мироненко

— Ми організували віддалену роботу всіх співробітників, де це було можливо. Багато з нас залишаються на своїх робочих місцях, тому що ні сталевари, ні горнові, ні прокатники не можуть взяти роботу додому. «Запоріжсталь» — це не магазин, який, незважаючи на збитки, все ж можна відкрити знову, — відзначив Олександр Мироненко. — Ні, це безперервне виробництво. І в умовах, що склалися наші пріоритети: забезпечити безпеку людей — нашої команди і стабільність виробництва — нашої роботи.

Комбінат подбав про створення максимально безпечних умов праці та побуту своїх співробітників: персоналу щодня видаються рукавички і маски для використання під час поїздок в громадському транспорті на роботу і додому. Посилено прибирання з дезінфекцією приміщень і корпоративного транспорту.

Посилено прибирання з дезінфекцією приміщень і корпоративного транспорту

Організовано додаткові маршрути для наших співробітників по місту і з передмістя. У побутових приміщеннях у вільному доступі знаходяться дезінфікуючі засоби. Налагоджено системний медичний контроль стану здоров’я працівників. Буденне для всіх нас число 36,6 стало головним показником безпечної праці.
— Здоров’я кожного з нас — це здоров’я української економіки. Бережіть себе, — підкреслив Олександр Мироненко.

«Индустриалка» також повідомляла, що у Запоріжжі легендарну заводську прохідну дезінфікують кожного дня.


Комментарии читателей