Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Фотограф зняв закоханих, які милуються, як горить російський корабель у Бердянську
Поделиться

Фото закоханих, які милуються російським кораблем, що горить у Бердянську, розійшлося по соцмережах

У тимчасово захопленому порту Бердянськ вчора вранці, як писала «Індустріалка»,  було знищено великий десантний корабель чорноморського флоту російських окупантів. За уточненою інформацією, в ході нанесення удару по зайнятому окупантами порту Бердянськ, було знищено корабель “Саратов”. Великі десантні кораблі “Цезарь Куников” та “Новочеркаськ” отримали пошкодження.

Бердянському фотографу Сергію Гавриленко вдалося зняти, як місцеві жителі дивляться на корабель, з якого йде густий дим. Судячи по тому, як розійшлося по соцмережах фото, українцям дуже сподобалась світлина закоханих, які сидять на лавці, дивляться на море та на російський корабель. Зовсім, як на картинці з нової — воєнної — добірки «LOVE is…». «Кохання це… дивитись разам, як палають російські танки (а тут — як горить російський військовий корабель). Цей знімок у соцмережах вже навіть оформили у відповідній стилістиці.

Фото закоханих, які милуються російським кораблем, що горить у Бердянську Фото закоханих Фото закоханих, які милуються російським кораблем, що горить у Бердянську

Фото людей, які милуються російським кораблем, що горить у Бердянську

Фото бердянского фотографа

«Індустріалка» писала, що у соцмережах зірки з різних країн світу підтримують Україну.

Читайте також: Відомі художники різних країн малюють війну в Україну.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей