Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Фонд Ріната Ахметова: обрано фіналістів конкурсу творчих есе «Один день»
Поделиться

Фонд Ріната Ахметова повідомляє про завершення відбору фіналістів конкурсу творчих есе, організованого в рамках проєкту «Голоси Мирних. Один день»

Експертна рада конкурсу визначила 150 найкращих творів із 1842 оригінальних робіт, отриманих від школярів із Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей.

– Проєкт покликаний показати, що початок війни – це не один день, а десятки й сотні різних днів, пов’язаних як із місцевими подіями, так і подіями в країні в цілому, що назавжди змінили життя людей. Для кожного українця, цей день свій, він пов’язаний зі спогадами, трагедіями, втратами та усвідомленням того, що так, як було раніше, вже не буде ніколи, – розповідає Оксана Іщук, керівниця проєктів Фонду Ріната Ахметова.

Фонд Ріната Ахметова: обрано фіналістів конкурсу творчих есе «Один день»

Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап і були допущені до оцінювання Журі, вважаються «фіналістами» Конкурсу та нагороджуються відповідними Дипломами.

Наступний етап передбачає подання Експертною радою творчих робіт фіналістів на розгляд Журі, яке до 27 жовтня 2021 року визначить переможців Конкурсу (І, ІІ та ІІІ місця).

За час проведення Конкурсу Фонд Ріната Ахметова отримав численні відгуки з боку вчителів, які надихали учнів на написання робіт.

– Щиро дякую за увагу до дітей, за розуміння  цінності тих почуттів, які відчули мої учні, за важливість справи, якою Ви опікуєтесь. Навіть саме написання листів було надзвичайно корисним для моїх вихованців. Писали і плакали. Але, дивно, ті сльози були своєрідним очищенням, яке принесло полегшення. Бажаю Вам і Вашим рідним тільки радісних моментів і світлих людей поруч, а ще безмежної любові до світу! – поділилась Інна Мороз, вчителька Степненського ЗЗСО Вугледарської міської ради.

«Голоси Мирних. Музей Фонду Ріната Ахметова» – це простір, де жителі Донбасу можуть розповісти свою історію без страху та докору. Розповісти, щоб звільнитися від тягаря мовчання і дати можливість людям у всьому світі зрозуміти розумом і відчути серцем увесь біль постраждалих від воєнних дій мирних жителів. Фонд прагне зібрати мільйон історій очевидців. Мета на найближчі роки – 100 000 свідчень Мирних, більше 5000 з яких уже зібрано.

Читайте також: Музей Фонду Ріната Ахметова «Голоси Мирних»: «Як же добре жити вдома!» – історія Альбіни Бойко


Комментарии читателей