Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Украина
Фонд Ріната Ахметова екстрено закуповує 20 000 експрес-тестів для виявлення коронавірусу
Поделиться

Тести фонд передає Міністерству охорони здоров’я

За особистим рішенням Засновника і в координації з МОЗ Фонд Ріната Ахметова готує до передачі медикам 20 000 експрес-тестів для виявлення коронавірусу.

На думку лікарів, на сьогоднішній день експрес-тестування є найефективнішим способом виявлення та діагностики захворювання.

Досвід успішної боротьби з коронавірусом таких країн, як Південна Корея, показує, що своєчасне тестування (одночасно із заходами щодо ізоляції) допомагає запобігти поширенню епідемії.

Тести фонд передає Міністерству охорони здоров'я

«Фонд Ріната Ахметова почав передавати державі засоби та обладнання для боротьби з коронавірусом, ще коли це не було мейнстрімом. Вже три тижні ми працюємо над цим в координації з Міністерством охорони здоров’я.

Сьогодні ми робимо черговий транш – Фонд закуповує для держави 20 000 експрес-тестів, адже саме швидке виявлення носіїв та їхня ізоляція дозволять запобігти епідемії.

До цього Фонд Ріната Ахметова вже передав МОЗ України дві партії висококласних апаратів ШВЛ штучної вентиляції легень – шведського виробництва.

Ще – кисневі концентратори для них, а також ізолюючий мобільний бокс, захисний біологічний і протихімічний костюм, 400 захисних одноразових комбінезонів, 10 тисяч захисних масок, безконтактні термометри», – розповіла Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

Фонд також закуповує для Донецької області аналізатор експрес-тестів на коронавірус в комплекті з тест-картриджами для нього. Аналізатор буде доставлено в лікарню Маріуполя. Він дозволить в лабораторних умовах проводити експрес-тестування (найефективніший спосіб виявлення захворювання) і значно прискорити діагностику коронавірусу.

Ще 22 апарати ШВЛ встановлені в автомобілях неонатальної швидкої допомоги, переданих Фондом по всіх округах країни за проєктом «200 швидких для України». Ними можна скористатися для підтримки життя дітей з ускладненнями від коронавірусу при транспортуванні в стаціонар.

Читайте также: Фонд Ріната Ахметова передав МОЗ обладнання для порятунку хворих від найнебезпечніших ускладнень

 


Комментарии читателей