Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
Енергодар залишився без опалення: що відбувається у місті на ранок
Поделиться

Міський голова Дмитро Орлов закликає жителів Енергодару без потреби не виходити з дому

В Енергодарі минула важка ніч — окупанти увірвалися у місто, почалися обстріли, потім вони зайшла на територію Запорізької АЕС, де через обстріли спалахнув учбово-тренувальний комплекс. Рятувальників не відразу пустили виконувати свою роботу, але станом на 6.20 пожежу вдалось ліквідувати.

Як повідомив міський голова Енергодару, жителі міста можуть залишити сховища, але не треба зайвий раз виходити на вулицю.

-Зараз на вулицях тихо, чужинців не помічено. Ті, хто залишався на ніч в укритті, можете повернутися додому. Але у зв’язку із вкрай напруженою ситуацією поруч рекомендуємо менше перебувати на вулиці і залишатися вдома.
Вночі через пошкодження теплотраси під час обстрілів Енергодар залишився без опалення. Зараз з’ясовуємо можливість його поновлення,- написав Дмитро Орлов у своєму телеграм-каналі.

Наразі майданчик Запорізької АЕС захоплений військовими силами Російської Федерації.

Енергоблоки ЗАЕС зберігають цілісність, наявні ушкодження будови реакторного відділення енергоблока № 1, які не впливають на безпеку енергоблока. Системи та елементи, важливі для безпеки АЕС, знаходяться в працездатному стані.

Оперативним персоналом контролюється стан енергоблоків та забезпечується їх експлуатація відповідно до вимог технологічних регламентів безпечної експлуатації.

Як повідомляла «Индустриалка», вчора внаслідок обстрілу російською армією снаряд потрапив до житлового будинку на бул. Каштановому, 6. Тут на сьомому поверсі виникла пожежа у квартирі.

Також міський голова Енергодару повідомив, що ще один снаряд потрапив на територію школи №2.

Читайте також: Мэр Энергодара заявил о пожаре на Запорожской АЭС

 


Комментарии читателей