Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
"Енергоатом" підтримуватиме окупований Енергодар та енергодарців
Поделиться

Міський голова Енергодара вперше з початку окупації зустрівся з керівником «Енергоатома»

Вперше з початку повномасштабної російської військової агресії на території України сьогодні, 19 травня, зустрілися керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін з чинним головою Енергодара Дмитром Орловим.

Також зустріч стала першою з часу окупації російськими військами Енергодара та Запорізької атомної електростанції. Про це повідомляється в телеграм-каналі НАЕК «Енергоатом».

Очільники «Енергоатома» та Енергодара обговорили важливі питання функціонування міста під час окупації, потреби та шляхи постачання гуманітарної допомоги та всього необхідного.

«Енергоатом» підтримує й надалі підтримуватиме Енергодар та енергодарців. Адже Енергодар — це Україна!»  наголосили у компанії.

Також до мешканців окупованого Енергодара звернулась заслужена артистка України, акторка театру та кіно, продюсерка, громадська діячка Ірма Вітовська:

«Ви вільний Південний край, завжди були вільними. Я прошу вас пам’ятати це. Я хочу підтримати вас і сказати. Україна повернеться, обов’язково. Ви будете вільними. Ви будете жити в сильній і прекрасній державі. Україна відроджується і повертає своє. Тримайтеся, будьте пильними і обережними».

Нагадаємо, з початку березня стратегічне місто Запорізької області та найбільша у Європі Запорізька атомна електростанція перебуває під окупацією російських загарбників. ЗАЕС продовжує працювати в енергосистемі України. Однак дії енергодарських атомників контролюють росіяни.

Як повідомляла «Індустріалка», російському командиру, який керував захватом Запорізької АЕС, повідомили про підозру. У результаті цього нападу загинуло дві особи й було пошкоджено споруди атомної електростанції.

Раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що російські військові окопалися впритул до Запорізької АЕС. По всьому периметру станції військові вирили окопи, розмістили мішки з піском, бетонні блоки та інші інженерні загородження.

Крім цього, росіяни приховали результати свого ж обстрілу. Вони прикрили пошкоджені ділянки обстріляного навчально-тренувального центру ЗАЕС.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей