Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура
Дві запорізькі школи перемогли у всеукраїнському конкурсі
Поделиться

Дві запорізькі школи перемогли у відеоконкурсі «Youth MediaLab 2019-2020»

За повідомленням міністерства освіти і науки, з-поміж 500 шкіл та закладів позашкілля експерти конкурсу «Youth MediaLab 2019-2020» відібрали 20 фіналістів. Переможцями конкурсу від Запорізького регіону стали Запорізький навчально-виховний комплекс №41 та Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум». Тепер у них обладнають сучасні медіа-студії, де учні зможуть створювати якісніші матеріали для своїх редакцій.

За умовами програми заклади-фіналісти отримають комплекти сучасних медіа-студій. А впродовж 2019-2020 навчального року вчителі та редакції пройдуть спеціальне навчання, під час якого їм розкажуть, як правильно користуватися обладнанням та для яких завдань його можна використовувати. Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Дві запорізькі школи перемогли у відеоконкурсі «Youth MediaLab 2019-2020»

Довідка «Индустриалки»

Youth MediaLab – соціальна та некомерційна програма розвитку шкільних та молодіжних медіа в Україні.

Освітній проєкт реалізується міністерством освіти і науки та міністерством інформаційної політики спільно з громадською організацією Change Communication («Комунікації для змін») за підтримки Проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та Google Україна.

Читайте також: Живи и работай в Украине: в Запорожье открыли ярмарку для абитуриентов — фото.


Комментарии читателей