Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
ДТЕК ВДЕ інвестував 10 млн грн у розвиток громад Запорізької області
Поделиться

ДТЕК інвестував мільйони в розвиток Запорізької області

ДТЕК ВДЕ в 2019 році профінансував 26 соціальних проєктів в Запорізькій області. Це дозволило громадам, на територіях яких розташовані вітрові електростанції компанії, модернізувати інфраструктуру і покращити умови життя людей.

Серед найбільш вагомих проєктів у рамках соціального партнерства:

  • забезпечення комп’ютерним та медичним обладнанням Приморської районної лікарні;
  • капітальний ремонт сільського клубу в с.Райнівка Приморського району;
  • капітальний ремонт водопроводу на вул. Шкільній в м. Приморськ;
  • підтримка 17 проектів в рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». Одним з таких проєктів, який отримав найбільшу підтримку за підсумками голосування, став сучасний скеледром в Приморській школі. Тепер на ньому зможуть тренуватися 2 000 людей.

На території Запорізької області розташовані три вітростанції компанії: Ботієвська, Приморська та Орлівська. ДТЕК, як соціально відповідальний бізнес, зацікавлений у сталому розвитку територій і підтримує проекти, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності регіонів, підвищення якості життя в містах і населених пунктах.

«Ми прагнемо бути надійним партнером для наших громад не словом, а ділом. У 2020 році ми продовжимо інвестувати в розвиток інфраструктури. ДТЕК ВДЕ фінансово підтримає реалізацію проєктів в рамках затверджених програм розвитку громад та збільшить інвестиції в конкурс міні-грантів «Громада своїми руками», щоб жителі могли самі ініціювати важливі для них проєкти», — зазначив виконавчий директор ДТЕК ВДЕ Антон Мішин.

Всього у 2019 році компанія профінансувала 42 соціальних проєкти в Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях на загальну суму 19,5 млн грн. Зокрема, на проєкти розвитку соціально-значущої інфраструктури ДТЕК ВДЕ виділив 12,3 млн грн, на підвищення енергоефективності — 4,6 млн грн, у сферу охорони здоров’я та міні-гранти – 2,6 млн грн.

Довідка

ДТЕК — найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проєкти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційною освітньою бізнес-платформою Academy DTEK.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 26 млрд грн. У ДТЕК працюють
70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Читайте також: Українські шахтарі і енергетики випробували екзоскелети — відео


Комментарии читателей