Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Донецьк може бути щасливим тільки в єдиній Україні - Ахметов
Поделиться

Рінат Ахметов сьогодні в Маріуполі зустрівся з працівниками підприємств «Азовсталь» і заводу ім. Ілліча

Донецьк і Донбас можуть бути щасливими тільки в єдиній Україні, сказав бізнесмен Рінат Ахметов у середу в Маріуполі на зустрічі з працівниками підприємств «Азовсталь» і заводу ім. Ілліча.

«Я вже не раз казав і ще раз скажу: щасливим Донецьк, щасливим Донбас може бути тільки в єдиній і щасливій Україні», – сказав він.

«Я маю мрію. Щоб на «Донбас Арені» лунав гімн Ліги чемпіонів. Щоб я мав можливість виступити перед рідними вболівальниками, перед моїми земляками», — додав він.

Ахметов зазначив, що «не був у своєму рідному, улюбленому місті 8 років». «Ми продовжимо працювати, ми продовжимо будувати і ми продовжимо інвестувати. Цього року ми інвестуємо $1 млрд у нове виробництво. Ми побудуємо університет», — сказав він.

За його словами, «сьогодні всі пишуть і кажуть, що в нас дуже неспокійно, дуже небезпечно і тривожно. Я тут, щоб розділити з вами ці хвилювання і тривогу. В нас із вами одна мета — сильні й успішні підприємства, сильний, мирний, красивий і успішний Маріуполь, сильна, мирна, єдина, красива й успішна Україна».

Читайте також: В Запорожье две воинские части ВСУ созданы для обороны города

Джерело: Інтерфакс-Україна


Комментарии читателей