Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
До міста енергетиків від волонтерів надійшли десятки тонн гуманітарної допомоги
Поделиться

Мешканці окупованого Енергодару змогли отримати продукти харчування та товари для дітей з різних міст

100 тонн продуктів харчування і 30 тонн медикаментів отримало за три місяці окупації місто Енергодар з різних міст від надійних партнерів та волонтерів. Всі вони були розподілені між місцевими мешканцями.

Продукти харчування до окупованого Енергодара надходили протягом цих трьох місяців від Запорізької обласної адміністрації, державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», польських друзів та волонтерів зі всієї України. Крім того, волонтерів Нетішина, Южноукраїнська, Червонограду, НАЕК та волонтерів з Польщі та України передали до міста 10 тон дитячих продуктів (суміші, засоби гігієни, ліки та ін.). Ще 30 тонн медикаментів для міста в облозі зібрано в аптеках України та Європи. Це в тому числі донорська кров, інсулін, антибіотики та специфічні ліки. Про це повідомляє міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

— Ми продовжуємо забезпечувати функціонування комунальних підприємств, бюджетних установ, двох медичних закладів міста. Персонал всіх зазначених установ отримує заробітну плату, — відзначає Дмитро Орлов. — Здійснюється виплата соціальної допомоги незахищеним верстам населення, кошти на яку закладені в міському бюджеті. На КП Енергодара вдалося організувати доставку хлору для питного водозабору, пального та деяких матеріалів для технічного забезпечення роботи підприємств.

Міський голова Енергодару також зазначає, що за час окупації з міста було евакуйовано 15 тис. його мешканців. Крім того, весь цей час енергодарці підтримують земляків, які служать в загонах територіальної оборони і ЗСУ.

— Ми цінуємо кожного енергетика, комунальника, кожного медика та працівника бюджетної сфери, — наголосив Дмитро Орлов. — Ваша робота дуже потрібна, вона дозволяє підтримувати хоча б мінімально необхідний рівень функціонування основних сфер міста до того дня, коли Енергодар буде деокуповано. Будемо і надалі працювати, щоб виплата заробітної плати бюджетникам, медикам і комунальникам залишалася своєчасною. Ми також розуміємо, як важко зараз приходиться всім людям на окупованій території. Тому будемо використовувати кожну можливість доставити в Енергодар гуманітарні вантажі з ліками, дитячим харчуванням та усім, що допоможе соціально незахищеним категоріям протриматися в найскладніші часи.

Читайте також: У Запорізькій області ворог поцілив по приватних будинках мирних жителів — є поранені

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей