Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
До Дня Перемоги в Запоріжжі об’єднали чотири покоління в форматі ZOOM-конференції
Поделиться

До Дня Перемоги Запорізька облрада об’єднала чотири покоління запоріжців в форматі ZOOM-конференції

До 75-ї річниці з Дня Перемоги над нацизмом Запорізька обласна рада організувала ZOOM-конференцію за участі ветеранів Другої світової війни, жертв Голокосту та їхніх нащадків.

На зв’язок із представниками Запорізької облради вийшли полковник морської піхоти, учасник бойових дій, нагороджений орденами Червоного Прапора, Червоної Зірки, Богдана Хмельницького III ступеня Іван Оникійович Залужний, жертва Голокосту, дитина війни Ліна Яківна Сідельковська, викладачі та колегіанти комунального закладу «Запорізький Січовий колегіум».

конференция

Від Запорізької обласної ради свою шану ветеранам висловили перший заступник голови обласної ради, депутат Запорізької обласної ради Єгор Семенков, заступник керуючого справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Юлія Погребняк, начальник управління юридичного забезпечення діяльності ЗОР Єгор Мороз, начальник відділу міжнародних відносин та інвестицій ЗОР Володимир Головешко, начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради Анатолій Остапенко, заступник начальника управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету ЗОР Іван Адєлєв.

конференция

— Сьогодні ми не маємо можливості зустрітися з вами, разом покласти квіти до пам’ятних знаків, поспілкуватись. Але ми не маємо права через карантин не привітати вас. Не подякувати за подвиг і перемогу, — зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, звертаючись до ветеранів Другої Світової війни в ZOOM-конференції. Від наголосив, що учасники бойових дій, працівники тилу, діти війни, ветерани праці є справжнім скарбом української нації, і ми повинні передавати молоді дух переможців.

конференция

Кожен з учасників ZOOM-конференції передавав свій досвід, ділився спогадами і наголошував на важливості збереження миру та спокою на рідній землі.

— Головне, щоб у сьогоднішніх лідерів регіону і країни вистачило сил та енергії зберегти незалежність і самодостатність України, щоб наступні покоління не знали війни, — зазначила жертва Голокосту, дитина війни Ліна Сідельковська.

конференция

Привітав всіх присутніх із 75-річницею Перемоги і 101-річний Іван Оникійович Залужний. Полковник морської піхоти, учасник бойових дій порадив запоріжцям любити Запоріжжя, як рідну матір.

конференция

Правнуки воїнів-переможців, колегіанти «Січового колегіуму» низько вклонились своїм славним пращурам і прочитали зворушливі поезії. На знак поваги ветерани отримали букети живих квітів від Запорізької обласної ради.

Читайте також: Він визволяв Відень, але перемогу зустрів у госпіталі — історія запорізького ветерана


Комментарии читателей