Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
До дня одного з районів Запоріжжя у парку полагодили лавки та влаштували свято
Поделиться

У парку Гагріна до дня народження Комунарського району влаштували свято та пізнавальні конкурси для дітей


Велика кількість людей зібралася у парку Гагаріна на святкуванні дня району у суботу ввечері. Тут влаштували концерт, на якому виступали творчі колективи міста, а також проводили корисні конкурси та естафети для дітлахів та підлітків, які організувала громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

У парку Гагріна до дня народження Комунарського району влаштували свято та пізнавальні конкурси для дітей

А на передні, зранку “Зелений центр Метінвест Запоріжжжя” провів у парку суботник — тут не тільки прибрали, але й привели до ладу лавки, які розгромили вандали.

— Актив району звернувся до нашого центру з проханням допомогти в організації дня району, ми зі свого боку вирішили допомогти тим, чим можемо, а саме — організували активні пізнавальні ігри з подарунками для дітей, а також провели суботник, — зазначив керівник громадської спілки “Зеленого центру Метінвест” Олександр Балаба. — Ми з активістами району відреставрували вуличні меблі, які на жаль у нас в місті часто руйнують вандали. Наша організація надала весь необхідний матеріал для проведення цих робіт. Наша головна мета — це саме заохотити жителів міста змінювати на краще будинки, парки, вулиці, де вони проживають. Разом ми можемо зробити набагато більше!

У цей вечір біля локації “Зеленого центру Метінвест Запоріжжжя” був справжній аншлаг — дуже багато дітей та підлітків зібралися, щоб прийняти участь в екологічних естафетах та отримати приз.

— Мені подобається, що можна цікаво та з користю провести час у нашому парку. Наприклад, сьогодні нам розповідали, як треба сортувати сміття і ми мали змогу у цьому потренуватися, а потім ще й подарунки отримали, — поділилася враженнями 10-літня Ліза.

На відремонтованих лавках у цей час відпочивало старше покоління.

— На цих лавках було виламано декілька планок, я точно це пам’ятаю, а тепер все відремонтували та покрилили лаком, — розповіла пенсіонерка Ніна Едуардівна. — Не знаю, чому наші люди все ламають, але дуже вдячна, що є відповідальні активісти, які допомагають вирішувати ці проблеми. Адже для нашого району — це центральне місце відпочинку і треба його берегти, а не розламувати.

Нагадаємо, громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» є організатором багатьох важливих проєктів для міста. Так, з липня по вересень у Запоріжжі планують провести більш ніж 50 суботників, аби навести лад на прибудинкових територіях ОСББ. Для того, щоб взяти у них участь, треба подати заявку для участі у проєкті «Чистий двір».

Також цього літа у пришкільних таборах проводиться «День з Зеленим центром».

Нагадаємо, що Група Метінвест у цьому році святкує 15 років із дня заснування. За ці роки компанія зарекомендувала себе як соціально відповідальний бізнес, який успішно реалізує програми підтримки своїх працівників та міст присутності.

Читайте також: В Запорожье жаркие баталии по волейболу разгорелись на городском пляже

Фото автораКомментарии читателей