Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Здоровье
Для жителів Запорізької області влаштували «День здоров'я»
Поделиться

У Гуляйполі пройшов «День здоров’я»

«День здоров’я» — соціальний проєкт, що вже успішно реалізовано у різних куточках Запорізької області. Завдяки йому люди можуть безкоштовно отримати консультації лікарів. Це дуже важливо, особливо для тих, хто живе не в Запоріжжі, та не має змоги поїхати на прийом до лікаря в обласний центр.

Цього разу медичний проект дістався міста Гуляйполе. Туди прибули вузькі спеціалісти Запорізької обласної клінічної лікарні. Лікарів відвідало більше півсотні місцевих жителів.

У зручному та комфортному приміщенні прийом водночас проводили офтальмолог, невропатолог та кардіолог. Місцеві жителі кажуть: вони задоволені зустріччю з лікарями, бо у Гуляйполі не вистачає вузьких спеціалістів.

Організатори акції, активісти Партії Порядок, переконані, що такий формат співпраці медиків та пацієнтів особливо необхідний для жителів віддалених від обласного центру територій.

— Головною проблемою є те, що держава зараз передбачає закриття районних лікарень і переформатування тієї первинної медичної допомоги, яка надається громадянам. На сьогодні у Гуляйпільській лікарні майже не залишилося спеціалістів та фахівців, які можуть надати медичну допомогу. І саме тому ми бачимо такий великий попит на вузьких спеціалістів від жителів Гуляйполя, — розповів активіст Партії Порядок Єгор Мороз.

Активісти Партії Порядок переконані, що доступна медична допомога — питання номер один і воно потребує найшвидшого вирішення.

— Медична реформа, як і будь-яка інша, повинна приносити якесь покращення. Але в цьому випадку ми бачимо тільки погіршення. Місто Гуляйполе не є винятком. У лікарнях закриваються відділення, скорочується кількість медичного персоналу. Це призводить до зниження медичних послуг, — зазначив активіст Партії Порядок Олександр Гура.

Проект «День здоров’я» буде продовжуватись, кажуть активісти Партії Порядок. Адже зробити медичні послуги доступними та якісними — одне з головних завдань Порядку.

Читайте також: Було страшно: запоріжанка розповіла, як перехворіла на коронавірус


Комментарии читателей